Onur Market’in Bursa’daki 65’inci mağazası açıldı

’Alışverişte Onur Sözü’ sloganıyla 6 ilde 150 şubesiyle hizmet veren Onur Market’in Bursa’daki 65’inci mağazası Emek Mahallesi’nde açıldı.

Onur Market’in Bursa’daki 65’inci mağazası açıldı

06 Ekim 2017 19:24


Türkiye perakende sektörünün en büyük yerel markalarından birisi konumunda bulunan Onur Market’in, bin 200 metrekarelik alan üzerinde kurulu olan, 40’a yakın personel ile 11 bin farklı ürünü Bursalıların beğenisine sunduğu Emek Mağazası açıldı.


Türkiye genelindeki mağazalarında yaklaşın 5 bin kişiye istihdam sağlayan Onur Market’in Emek Mağazası açılışına; Özen Grup Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Özen Parkende Grup Başkanı Cemal Özen, Osmangazi Belediyesi Başkan Yardımcısı Halil Döner, PERDER Bursa Şube Başkanı Haşim Kılıç’ın yanı sıra tedarikçiler, Onur Market ve Özen Grup çalışanları ile çok sayıda davetli katıldı.


Onur Market Bursa Bölge Koordinatörü Murat Yavuz Gök, “Bir aydan bu yana arkadaşlarımızla emek vererek hazırladığımız mağazada, duvarlara yazdığımız onur sözümüzü tutmanın çabasını sarf ediyor olacağız” dedi.


Özen Grup Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Özen Parkende Grup Başkanı Cemal Özen ise, “Bir yılı aşkın süredir Bursa’dayız. Bursa’ya geldiğimiz gün alışverişçi lehine, alışverişçiye fırsat olacak, bütçesine katkı sağlayacak, perakendede değişim ve gelişimler olacak sözünü vererek Bursa’da yatırımlarımıza başladık. Bugün de aynı sözü, aynı söylemi Emek halkı için söylüyoruz. Emek’e, müşterimizin lehine, avantajlar ve fırsatlar sunacak bir mağaza sunuyoruz” ifadelerini kullandı.


Cemal Özen şöyle devam etti:


"Bizim kültürümüzde söz çok önemli bir değerdir. Biz de Onur olarak, perakendeye ve alışverişçiye birçok söz veriyoruz. Ekip arkadaşlarımızla birlikte bugün Onur olarak, 5 bin kişilik kadroyla o sözleri yerin getirme çaba ve gayretini gösteriyoruz. Bu mağazamızda da ekip arkadaşlarımızla birlikte bu sözümüzü en iyi şekilde yerine getirme çaba ve gayretimiz olacak. İnanıyorum ki bu hizmetlerimiz size fırsat olarak, tazelik olarak, hizmet olarak ve fiyat olarak dönecektir.”


Kurdele vatandaşlarla birlikte kesildi


Açılış konuşmalarının ardından Emek Mağazası’nın açılış kurdelesi, “Onur Market’te Dükkan Sizin” anlayışı çerçevesinde Emek Mahallesi sakinleriyle birlikte kesildi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

BURSA HAVA DURUMU
32
°
C
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
 • Çarşamba
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  32°C
 • Perşembe
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  30°C
 • Cuma
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  30°C
 • Cumartesi
  Parçalı Bulutlu
  32°C
Reklamı Geç