TEKNOSAB’ın temeli mayısta atılıyor

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’ı ziyaret ederek, ileri teknoloji üretiminin merkezi olması planlanan TEKNOSAB projesi hakkında bilgi verdi.

TEKNOSAB’ın temeli mayısta atılıyor

06 Mart 2017 13:34


Taşpınar Mahallesi’ne kurulacak olan ve ileri teknolojili ürünlere ev sahipliği yapacak TEKNOSAB projesinde gelinen son durum masaya yatırıldı. BTSO Başkan Yardımcısı Cüneyt Şener ve TEKNOSAB Müdürü Ömer Faruk Demirbilek’in de hazır bulunduğu ziyarette, Türkiye ekonomisinin lokomotifi olan Bursa ekonomisine yeni bir boyut daha kazandırması beklenen proje üzerinde değerlendirmeler yapıldı.TEKNOSAB’ı Türkiye’de endüstri devriminin sembolü olarak planladıklarını dile getiren ve kamulaştırmaların yüzde 90 oranında tamamlandığını açıklayan İbrahim Burkay, “25 milyar dolarlık proje olan TEKNOSAB’ın temelini mayıs ayında atmayı planlıyoruz. Proje kamu dışındaki en büyük yatırım olacak” dedi.
ve TEKNOSAB projesinin tamamına yakın bölümünün Karacabey sınırları içerisinde bulunduğunu dile getiren Başkan Ali Özkan, projenin ilçeye ekonomik, sosyal ve kültürel yönlerden çok önemli kazançlar sağlayacağına vurgu yaptı.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

BURSA HAVA DURUMU
29
°
C
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
 • Cuma
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  29°C
 • Cumartesi
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  29°C
 • Pazar
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  29°C
 • Pazartesi
  Parçalı Bulutlu
  31°C
Reklamı Geç