İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Yenişehir'de eğitim toplantısı

Bursa’nın Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu, ilçe merkezi ve kırsal mahallelerin okul müdürleri ile değerlendirme toplantısı yaptı.

Bursa'nın Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu, ilçe merkezi ve kırsal mahallelerin okul müdürleri ile değerlendirme toplantısı yaptı.


Kaymakam Suat Seyitoğlu'nun başkanlığındaki toplantıda eğitim meseleleri tartışıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Ayaz ve okul müdürlerinin katıldığı toplantıda, 2017-2018 eğitim-öğretim yılında yapılması planlanan projeler, ilçenin eğitim seviyesinin yükseltilmesi, okullarda gerçekleştirilen kitap okuma faaliyetlerine devam edilmesi, güvenlik tedbirleri, belirli gün ve haftalarda dikkat edilmesi gereken hususlar ele alındı.


Kaymakam Suat Seyitoğlu, ‘Eğitim çok önemli. Başta okul müdürlerimiz olmak üzere eğitim camiamızın içinde bulunan herkes ciddi bir çalışma içine girsin. Eğitimde feda edilecek bir tek fert bile yok. 2017-2018 eğitim öğretim yılı ilçemiz için bir hamle yılı olsun. Hepimiz el ele verirsek kaliteyi çok yukarılara taşıyabiliriz” dedi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.