İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Poliklinikler önünde yarı baygın yatan köpeğin yardımına hastalar koştu

Çanakkale Devlet Hastanesi’nin şehir merkezindeki binasının bahçesinde poliklinikler önüne gelerek yere yatan köpeğin yardımına hastaneye tedaviye gelen hastalar koştu.

Çanakkale Devlet Hastanesi'nin şehir merkezindeki binasının bahçesinde poliklinikler önüne gelerek yere yatan köpeğin yardımına hastaneye tedaviye gelen hastalar koştu.


Olay dün sabah saat 10.30 sıralarında Çanakkale Devlet Hastanesi'nin şehir merkezinde kalan eski binasının bahçesinde yaşandı. Bir köpek poliklinikler önüne kadar gelerek kendisini yere bıraktı. Bu sırada tedavi için hastaneye gelen vatandaşlar köpeğin hasta ya da yaralı olabileceğini düşünerek, yanına koştu. Vatandaşlar, köpeği ayağa kaldırmak için bir süre uğraştı. Ancak köpek bir türlü ayağa kalkmayınca belediyeyi arayıp yardım istedi. Bu anlar hastanede bulunan bir vatandaş tarafından kaydedilirken, olay yerine gelen belediye görevlileri köpeği bir araç ile hayvan barınağına götürdü. İlginç olay baştan sonra polikliniklerin kapısındaki güvenlik kamerası tarafından da saniye saniye kaydedildi.


Barınaktaki görevliler, yapılan kontrollerde köpeğin yaralı ve zehirlenmiş olmadığını belirledi. Köpeğin halsiz kalarak kendisini yere bırakabileceği tahmin edildi.

BUGÜN NELER OLDU?

Gazete 1. Sayfalar

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.