Turan’dan, MHP İl Başkanı Pınar’a ziyaret

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Milliyetçi Hareket Partisi Çanakkale İl Başkanı Hakan Pınar’ı ziyaret etti.

Turan’dan, MHP İl Başkanı Pınar’a ziyaret

03 Ekim 2017 18:26


AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ ve beraberindekiler birlikte Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çanakkale İL Başkanı Hakan Pınar’ı parti binasında ziyaret etti.


Ziyarette Çanakkale’nin kendileri için bir sevda olduğunu belirten AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan , Çanakkale’nin kalkınmasına yönelik istişarelerde bulunduklarını söyledi. Turan, “Çanakkale’miz ülkemizde son dönemlerde gelişme seviyesinde artış gösteren şehirler arasında yer almaktadır. Konumu itibariyle adeta ülkemizin batıya açılan kapısı konumundadır. Çanakkale bizim için bir sevda. Sevdamıza da dinamikleriyle beraber hizmet etmek istiyoruz. Siyasi düşünce ayırt etmeksizin ortak akıl ile şehrimizi kalkındırmak için çaba gösteriyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi Çanakkale İL Başkanı Hakan Bey ile de bu anlamda bir araya gelmek ve projeler hakkında istişare yapmak istedik. Bu şehri kalkındırmak isteyen, elini taşının altına koyan herkese kapımız açık” dedi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

ÇANAKKALE HAVA DURUMU
34
°
C
Parçalı Bulutlu
 • Pazar
  Parçalı Bulutlu
  34°C
 • Pazartesi
  Parçalı Bulutlu
  32°C
 • Salı
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  32°C
 • Çarşamba
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  30°C
Reklamı Geç