Turan’dan, MHP İl Başkanı Pınar’a ziyaret

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Milliyetçi Hareket Partisi Çanakkale İl Başkanı Hakan Pınar’ı ziyaret etti.

Turan’dan, MHP İl Başkanı Pınar’a ziyaret

03 Ekim 2017 18:26


AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ ve beraberindekiler birlikte Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çanakkale İL Başkanı Hakan Pınar’ı parti binasında ziyaret etti.


Ziyarette Çanakkale’nin kendileri için bir sevda olduğunu belirten AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan , Çanakkale’nin kalkınmasına yönelik istişarelerde bulunduklarını söyledi. Turan, “Çanakkale’miz ülkemizde son dönemlerde gelişme seviyesinde artış gösteren şehirler arasında yer almaktadır. Konumu itibariyle adeta ülkemizin batıya açılan kapısı konumundadır. Çanakkale bizim için bir sevda. Sevdamıza da dinamikleriyle beraber hizmet etmek istiyoruz. Siyasi düşünce ayırt etmeksizin ortak akıl ile şehrimizi kalkındırmak için çaba gösteriyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi Çanakkale İL Başkanı Hakan Bey ile de bu anlamda bir araya gelmek ve projeler hakkında istişare yapmak istedik. Bu şehri kalkındırmak isteyen, elini taşının altına koyan herkese kapımız açık” dedi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

ÇANAKKALE HAVA DURUMU
20
°
C
Kuvetli Sağnak Yağışlı
 • Salı
  Kuvetli Sağnak Yağışlı
  20°C
 • Çarşamba
  Sağnak Yağışlı
  18°C
 • Perşembe
  Çok Bulutlu
  18°C
 • Cuma
  Az Bulutlu
  20°C
Reklamı Geç