Üniversite öğrencilerinden Belediye Sosyal Marketine destek

Üniversite öğrencilerinden Belediye Sosyal Marketine destek

01 Aralık 2016 17:06

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi(ÇOMÜ) Biga İktisadi ve İdari Bilimler(BİİB) Fakültesi öğretim üyeleri İsmail Seki ve Mahmut Arslan öncülüğünde bir grup öğrencinin başlattığı yardım kampanyasında toplanan giysi ve ayakkabılar Biga Belediyesi Sosyal Marketine teslim edildi.
İhtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri, ücretsiz giysi, ayakkabı, kitap hatta mobilya ürünlerinin yer aldığı Biga Belediyesi Sosyal Market uygulaması devam ediyor. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi(ÇOMÜ) Biga İktisadi ve İdari Bilimler(BİİB) Fakültesi öğretim üyeleri İsmail Seki ve Mahmut Arslan öncülüğünde bir grup öğrencinin başlattığı yardım kampanyasında toplanan giysi ve ayakkabılar Biga Belediyesi Sosyal Marketine teslim edildi. Aynı kampanya kapsamında Biga merkezde yer alan okullardaki ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere 400 adet de defter bağışlandı.
Biga Belediyesi adına Sosyal Market Sorumlusu Esra Demirtaş, yardım ürünlerini teslim aldı. Demirtaş, erkek mont, erkek-kadın ayakkabısı ve erkek kazakları konusunda Sosyal Markette öncelikle ihtiyaç duyulduğunu söyledi. İhtiyacı olanların ulaşabileceği gibi yardım yapmak isteyenlere de kapılarının açık olduğunu söyleyen Sosyal Market sorumlusu Demirtaş, "Öğrenci arkadaşlarımıza destekleri için teşekkür ediyoruz. Sosyal Market uygulamamız Biga Belediyemizin idaresinde devam ediyor. Kapımız hem ihtiyaç sahiplerine hem de yardımseverlere açık" dedi.
Yardımda bulunan öğrencilerden Mahmut Arslan ise, "Güzel bir kampanya gerçekleştirdik. Hem kıyafetler hem de ihtiyaç sahibi öğrencilerin kullanımı için defterleri teslim ettik. Destek olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Önümüzdeki günlerde okuldan arkadaşlarımızla daha geniş katılımlı bir yardım kampanyası yapmayı düşünüyoruz. Bu anlamda Sosyal Market uygulamasını başarıyla sürdüren Biga Belediyemize ve Biga Belediye Başkanımız İsmail Işık’a da teşekkür ediyorum. Yaptığımız yardımların ihtiyaç sahiplerine ulaşıyor olduğunu bilmek bizleri daha çok teşvik ediyor" ifadelerini kullandı.YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

ÇANAKKALE HAVA DURUMU
10
°
C
Az Bulutlu
 • Pazar
  Az Bulutlu
  10°C
 • Pazartesi
  Az Bulutlu
  11°C
 • Salı
  Az Bulutlu
  11°C
 • Çarşamba
  Parçalı Bulutlu
  13°C
Paykasa
Paykasa satın alma ve paykasa bozdurma işlemleri için en uygun paykasa fiyatlar
Paykasa Satışı
Kurumsal firma güvencesi altında paykasa kart satın alın.
Telefon destek hattı:
0533 145 96 92
Gümüş
Altın Kolye, Gümüş Kolye
Gümüş Alyans Çeşitleri ile Gumusdunyasi.com Türkiye’nin Online Alışveriş Firmasıdır.

Elektronik Sigara Modelleri
İndirimli Elektronik Sigara
www.elektroniksigara.ist

Moda, burç ve kadına dair
tüm güzellikler için
kadin.com
Gatete Tirajları
Günlük ve gerçek
Gazete Tirajlarına
ulaşmanın yolu!
www.gazetetirajlari.com
Reklamı Geç