Üniversite öğrencilerinden Belediye Sosyal Marketine destek

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi(ÇOMÜ) Biga İktisadi ve İdari Bilimler(BİİB) Fakültesi öğretim üyeleri İsmail Seki ve Mahmut Arslan öncülüğünde…

Üniversite öğrencilerinden Belediye Sosyal Marketine destek

01 Aralık 2016 17:06

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi(ÇOMÜ) Biga İktisadi ve İdari Bilimler(BİİB) Fakültesi öğretim üyeleri İsmail Seki ve Mahmut Arslan öncülüğünde bir grup öğrencinin başlattığı yardım kampanyasında toplanan giysi ve ayakkabılar Biga Belediyesi Sosyal Marketine teslim edildi.
İhtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri, ücretsiz giysi, ayakkabı, kitap hatta mobilya ürünlerinin yer aldığı Biga Belediyesi Sosyal Market uygulaması devam ediyor. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi(ÇOMÜ) Biga İktisadi ve İdari Bilimler(BİİB) Fakültesi öğretim üyeleri İsmail Seki ve Mahmut Arslan öncülüğünde bir grup öğrencinin başlattığı yardım kampanyasında toplanan giysi ve ayakkabılar Biga Belediyesi Sosyal Marketine teslim edildi. Aynı kampanya kapsamında Biga merkezde yer alan okullardaki ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere 400 adet de defter bağışlandı.
Biga Belediyesi adına Sosyal Market Sorumlusu Esra Demirtaş, yardım ürünlerini teslim aldı. Demirtaş, erkek mont, erkek-kadın ayakkabısı ve erkek kazakları konusunda Sosyal Markette öncelikle ihtiyaç duyulduğunu söyledi. İhtiyacı olanların ulaşabileceği gibi yardım yapmak isteyenlere de kapılarının açık olduğunu söyleyen Sosyal Market sorumlusu Demirtaş, "Öğrenci arkadaşlarımıza destekleri için teşekkür ediyoruz. Sosyal Market uygulamamız Biga Belediyemizin idaresinde devam ediyor. Kapımız hem ihtiyaç sahiplerine hem de yardımseverlere açık" dedi.
Yardımda bulunan öğrencilerden Mahmut Arslan ise, "Güzel bir kampanya gerçekleştirdik. Hem kıyafetler hem de ihtiyaç sahibi öğrencilerin kullanımı için defterleri teslim ettik. Destek olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Önümüzdeki günlerde okuldan arkadaşlarımızla daha geniş katılımlı bir yardım kampanyası yapmayı düşünüyoruz. Bu anlamda Sosyal Market uygulamasını başarıyla sürdüren Biga Belediyemize ve Biga Belediye Başkanımız İsmail Işık’a da teşekkür ediyorum. Yaptığımız yardımların ihtiyaç sahiplerine ulaşıyor olduğunu bilmek bizleri daha çok teşvik ediyor" ifadelerini kullandı.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

ÇANAKKALE HAVA DURUMU
25
°
C
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
 • Cuma
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  25°C
 • Cumartesi
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  25°C
 • Pazar
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  25°C
 • Pazartesi
  Parçalı Bulutlu
  26°C
Reklamı Geç