Vali Tavlı, , Merkez köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi

Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, İl Genel Meclisi Toplantı Salonunda Merkez köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Vali Tavlı, , Merkez köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi

24 Eylül 2017 14:07


Toplantıda, İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğü bünyesinde muhtarlıklarla birlikte yürütülen iş ve işlemlerle ilgili İl Özel İdaresi İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürü Sevil Yüksel tarafından genel bilgi verildi. Ardından İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan Mekansal Adres Kayıt Sistemi (MAKS) Veri Üretimi ve Yaygınlaştırma Projesinin saha ve sistem üzerinde entegrasyonunun sağlanmasıyla ilgili Projenin Çanakkale Sorumlusu Ozan Öztürk tarafından bilgilendirmede bulunuldu. Toplantıda Vali Orhan Tavlı, merkez köy ve mahalle muhtarlarının gündeme taşıdığı talep ve önerilerle ilgili olarak yetkililere gerekli talimatları verdi.


Toplantıda, Vali Yardımcısı-İl Özel İdare Genel Sekreteri Abdullah Köklü, İl Emniyet Müdürü Celal Sel, İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Taşçı, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Erdem Karadağ ve İl Afet ve Acil Durum Müdürü Levent Yılmaz da bulundu.


Toplantıya katılan muhtarlar, İl Özel İdaresinin yaptığı çalışmalardan duydukları memnuniyeti ifade etti. Vali Orhan Tavlı da yaptıkları çalışmalardan dolayı İl Özel İdaresi Yetkilileri ve çalışanlarına teşekkür ederek , güçlü bir il Özel İdaresine sahip olduklarını, İl Özel İdaresinin 2018 yılında yapılacak çalışmaları şimdiden planladığını ve 2018 yılında yapılacak alt yapı ve üst yapı çalışmalarına daha da hız verileceğini ifade etti.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

ÇANAKKALE HAVA DURUMU
18
°
C
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
 • Cumartesi
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  18°C
 • Pazar
  Kuvetli Sağnak Yağışlı
  10°C
 • Pazartesi
  Yağmurlu
  10°C
 • Salı
  Çok Bulutlu
  8°C
EN ÇOK OKUNAN HABERLER
  Reklamı Geç