AFAD’ın Afet Farkındalık Merkezi projesi KUZKA’dan destek alacak

Çankırı İl Afet ve Acil Durum İl Müdürlüğü (AFAD) tarafından afet farkındalık eğitimlerinin uygulamaları olarak verilebilmesi için hazırlanan Afet Farkındalık Merkezi Projesi Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) tarafından teknik destek almaya hak kazandı.

AFAD’ın Afet Farkındalık Merkezi projesi KUZKA’dan destek alacak

14 Haziran 2017 14:26


Proje kapsamında KUZKA Çankırı İl Koordinatörlüğünde Vali Yardımcısı Sercan Yılmaz, KUZKA Genel Sekreteri Serkan Genç ve AFAD İl Müdürü Hasan Sait Korkutata arasında protokol imzalandı.


Yapılan protokol sonrasında, KUZKA finansmanı ile Çankırı İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü tarafından düzenlenen Çankırı, Kastamonu ve Sinop AFAD Müdürlükleri ve Çankırı UMKE personellerinin katıldığı Dezavantajlı Gruplara Yönelik Afet Bilinci Eğiticileri Eğitimi’ne katılan katılımcılara sertifikaları Sercan Yılmaz, Serkan Genç ve Hasan Sait Korkutata tarafından verildi.


2017 Yılı Çalışma Programı Proje Çağrısı kapsamında AB fonlarından karşılanması düşünülen proje gideri için fizibilite raporu ve proje başvurusu talep formunun Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanması konularında KUZKA tarafından Çankırı AFAD personellerine 5 gün süreli eğitim ve danışmanlık hizmeti verilecek.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

ÇANKIRI HAVA DURUMU
32
°
C
Parçalı Bulutlu
 • Pazartesi
  Parçalı Bulutlu
  32°C
 • Salı
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  32°C
 • Çarşamba
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  32°C
 • Perşembe
  Parçalı Bulutlu
  32°C
Reklamı Geç