İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

AK Parti Çorum Milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu;

AK Parti Çorum Milletvekili Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu ve Parlementolararası Birlik Türk Grubu Üyesi Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği görevini yürütürken İl Sağlık Müdürü olarak atanan Opr.

Dr.Ömer Sobacı'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


Milletvekili Ceritoğlu, İl Sağlık Müdürü Opr. Dr. Ömer Sobacı'ya yeni görevinde başarılar dileyerek, Çorum için hayırlı olması temennisinde bulundu.


Çorum Halk Sağlığı Müdürü Dr. Ahmet Barış'ında hazır bulunduğu ziyarette, Çorum Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin ihtiyaçları konusunda istişare yapılarak, bayan gassal ihtiyacının ise en kısa zamanda karşılanması için gerekli görüşmeler yapıldı. Ayrıca eski devlet hastanesi binasının bulunduğu bölgede yapılan ve tamamlanmak üzere olan sağlık kompleksine taşınılması aşamasında birimlerin yerleşimi konularında bilgi alışverişinde bulunuldu.


İl Sağlık Müdürü Opr. Dr. Ömer Sobacı, Milletvekili Ceritoğlu'na yeni yapılan Çorum Sağlık Kompleksi ve 112 Komuta Kontrol Merkezi'nde yer alacak olan İl Sağlık Müdürlüğü, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, Halk Sağlığı Müdürlüğü, Toplum Sağlığı Merkezi, Verem Savaş Birimi, Halk Sağlığı Laboratuvarı ve 112 Komuta Kontrol Merkezi Hizmet Birimlerinin yerleri konusunda bilgi verdi.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sobacı, Çorum halkının sağlık alanında en iyi hizmeti alabilmesi için gerekli çalışmalara imza atacaklarına inandığını kaydetti.

BUGÜN NELER OLDU?

Gazete 1. Sayfalar

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.