AK Parti Osmancık Teşkilatı’nda Güngör dönemi

AK Parti Osmancık 6.

AK Parti Osmancık Teşkilatı’nda Güngör dönemi

24 Eylül 2017 17:45

Olağan Kongresi gerçekleştirildi. Tek liste halinde seçime gidilen kongrede Hakkı Güngör AK Parti’nin yeni ilçe başkanı oldu.


Kongreye AK Parti Çorum Milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, AK Parti MKYK Üyesi Asuman Erdoğan, İl Koordinatörü Recep Yıldırım, Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş, İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ ve partililer katıldı.


AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, Osmancık ve Kargı kongerisinin ardından Türkiye genelinde kongrelerini tamamlayan tek il olarak ilk sırada yer alacaklarını söyledi.


Karadağ, kongrelerin bitmesiyle birlikte 2019 seçimlerinin hazırlıklarına başlayarak, seçim startını da verdiklerini belirtti. Birlik ve beraberlik içinde bu kutlu yolda millete hizmet etmeye devam edeceklerini anlatan Karadağ, 2019 seçimlerinden de zaferle çıkacaklarını savundu.


Konuşmaların ardından gündem maddelerinin okunarak ibraz edilmesinin ardından seçimlere geçildi. Eski ilçe başkanı Cafer Karlı’nın aday olmadığı seçimlerde AK Parti Osmancık İlçe Teşkilatı’nın yeni başkanı Hakkı Güngör oldu.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

ÇORUM HAVA DURUMU
32
°
C
Parçalı Bulutlu
 • Cumartesi
  Parçalı Bulutlu
  32°C
 • Pazar
  Parçalı Bulutlu
  30°C
 • Pazartesi
  Parçalı Bulutlu
  30°C
 • Salı
  Parçalı Bulutlu
  30°C
Reklamı Geç