Akşam Çayı’nın ikinci durağı Yeni Mahalle

Denizli’nin Merkezefendi İlçesi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, akşam çayı buluşmaları çerçevesinde bu kez Yenimahalle de vatandaşlar ile bir araya geldiDenizli’nin Merkezefendi İlçe Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu mahallelerde başlattığı ‘akşam çayı’ ziyaretlerinin ikincisini Yenimahalle sakinleriyle yaptı.

Akşam Çayı’nın ikinci durağı Yeni Mahalle

28 Eylül 2017 16:49

Denizli’nin Merkezefendi İlçesi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, akşam çayı buluşmaları çerçevesinde bu kez Yenimahalle de vatandaşlar ile bir araya geldi


Denizli’nin Merkezefendi İlçe Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu mahallelerde başlattığı ‘akşam çayı’ ziyaretlerinin ikincisini Yenimahalle sakinleriyle yaptı. Yenimahalle Kapalı Pazaryerinde gerçekleştirilen etkinliğe Başkan Yardımcıları Hasan Kılıç, Yusuf Görgüç ve Ayhan Mazıoğlu ile birlikte birim müdürleri de hazır bulundu. Vatandaşları tek tek dinleyen Subaşıoğlu, uzun süre sohbet etti, talepleri ve önerileri tek tek not aldı. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, "Merkezefendili hemşerilerimizle her fırsatta bir araya geliyoruz. Bu kez mahallelerimizde vatandaşlarımızla akşam çayında buluşuyoruz. Hem vatandaşlarımızla sohbet ediyor, taleplerini ve önerilerini alıyor, hem de çaylarımızı içiyoruz. Gittiğimiz mahallelerimizde vatandaşlarımızda yoğun ilgi gösteriyor. Bugün Yenimahalle’deyiz. Vatandaşlarımızla buluştuk. Güzel bir etkinlik oldu. Hemşerilerimize teşekkür ediyorum" dedi. Ayrıca buluşmada Başkan Subaşıoğlu, çocuklara da hediyeler verdi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

DENİZLİ HAVA DURUMU
34
°
C
Parçalı Bulutlu
 • Perşembe
  Parçalı Bulutlu
  34°C
 • Cuma
  Parçalı Bulutlu
  35°C
 • Cumartesi
  Sıcak
  35°C
 • Pazar
  Sıcak
  36°C
Reklamı Geç