Başkan Gürlesin, KYK öğrencilerine aşure ikram etti

Pamukkale Belediyesi, Muharrem ayı nedeniyle Denizli Kredi Yurtlar Kurumu’nda (KYK) kalan öğrencilere aşure ikramında bulundu.

Başkan Gürlesin, KYK öğrencilerine aşure ikram etti

06 Ekim 2017 17:08


Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Muharrem Ayı dolayısıyla, KYK öğrencilerine aşure ikramında bulundu. Başkan Gürlesin, ay yıldızlı ve Türk Bayrağı şeklinde üzeri süslenen 2 bin kişilik aşureyi, Kredi Yurtlar Kurumunda kalan öğrencilere ikram ederek, tüm öğrencilerin Muharrem aylarını kutladı.


Pamukkale Belediyesi olarak, bu yıl ki aşure hayırlarından birini KYK Kampus Kız Öğrenci Yurdunda üniversite öğrencilerine yönelik gerçekleştirmek istediklerini belirten Başkan Gürlesin, “Geçtiğimiz hafta, üniversitemizin kampüsünde hayrımızı gerçekleştirmiştik. Bu hafta da KYK’da kalan kız öğrencilerimize aşure ikramında bulunduk. Bir anlamda eğitime destek noktasında, Pamukkale Belediyesi olarak öğrencilerimize en iyi imkânların sunulması noktasında Kredi Yurtlar Kurumumuza da desteğimiz devam ediyor. Aşure etkinliğimizde öğrencilerimizle bir araya gelerek, Muharrem ayında birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin daha da pekişmesine vesile olmak istedik. Etkinliğimizde öğrencilerimizle birlikte sohbet ederek, fikir alışverişinde bulunduk. Kendilerine eğitim öğretim hayatlarında başarılar diledik” dedi.




YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

DENİZLİ HAVA DURUMU
22
°
C
Çok Bulutlu
 • Pazartesi
  Çok Bulutlu
  22°C
 • Salı
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  20°C
 • Çarşamba
  Az Bulutlu
  20°C
 • Perşembe
  Hafis Sağnak Yağışlı
  24°C
Reklamı Geç