İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Pamukkale Spor Oyunları 27-29 Ekim'de

Denizli’nin Pamukkale İlçe Belediyesi tarafından Pamukkale’de 27-29 Ekim 2017 tarihleri arasında Pamukkale Spor Oyunları düzenlenecek.

Denizli'nin Pamukkale İlçe Belediyesi tarafından Pamukkale'de 27-29 Ekim 2017 tarihleri arasında Pamukkale Spor Oyunları düzenlenecek.


Denizli'nin Pamukkale İlçe Belediyesi olarak bu yıl ilk defa Pamukkale Spor Oyunları düzenlenecek. 27-29 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan spor oyunlarında, karate, kick boks, masa tenisi, bisiklet, okçuluk, yarı maraton halk koşuları ve dünya mirası spor dallarında turnuvalar düzenlenecek. Pamukkale Spor Oyunları'nın gelenekselleşmesi için ilk adımı attıklarını belirten Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin “Pamukkale Belediyesi olarak ilçemizin yurt içi ve yurt dışında daha fazla tanıtımını sağlamak, ilçemizde yerli ve yabancı turistlerimizi ağırlamak için bu etkinliklerimiz hızla devam edecektir. Geçen hafta düzenlediğimiz ‘Termal Sağlık Zirvesi'nin ardından yine önemli bir organizasyona ev sahipliği yapmaktayız. Pamukkale Spor Oyunlarımızı bu sene başlatıp, gelecek yıllarda ise Uluslararası anlamda yapmayı hedefliyoruz. Bu anlamda Pamukkale Spor Oyunları 27-29 Ekim 2017 tarihleri arasında İlçemizde gerçekleştirilecektir” dedi. Spor Oyunlarına katılmak isteyen sporcular için ise online başvuru için ise www.pamukkalesporoyunlari.com web adresi hizmete açıldı.

BUGÜN NELER OLDU?

Gazete 1. Sayfalar

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.