AK Parti Bağlar İlçe Başkanlığı kongre hazırlıklarını sürdürüyor

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır’ın Bağlar İlçe Başkanlığı kongre hazırlıklarını sürdürüyor.

AK Parti Bağlar İlçe Başkanlığı kongre hazırlıklarını sürdürüyor

07 Eylül 2017 16:43


17 Eylül tarihinde bir düğün salonunda yapılması planlanan AK Parti Bağlar İlçe 4. Olağan Kongresi’nde genel merkez adayı olan İlçe Başkanı Erkan Gezer, güçlü bir yönetim kurmak için çalışmalarını sürdürdüklerini ve yönetim kuruluna girmek isteyenlerin müracaatlarını aldıklarını söyledi. İyi bir yönetim için titizlikle çalışmalarına devam ettiklerini dile getiren Gezer, 25 asil, 13 yedek yönetim kurulu üyesi için müracaatların devam ettiğini açıkladı. Başvuruların ilçe başkanlığına yapılması gerektiğini ifade eden Gezer, amaçlarının güçlü bir yönetim ile teşkilatlanmalarını tamamlamak olduğunu söyledi."Seçimlere sağlam bir teşkilat ile girmek istiyoruz"


AK Parti Bağlar İlçe Başkanlığı 4. Olağan Kongresi’ne genel merkez adayı olarak girecek olan mevcut ilçe başkanı Erkan Gezer, amaçlarının seçimlere sağlam bir teşkilat ile girmek olduğunu söyledi. 400 delegenin oy kullanacağını belirten Gezer, "Yönetim kurulu için müracaatlarımız devam ediyor. 2019 seçimlerine sağlam bir teşkilat ile girmek istiyoruz. Güçlü bir kadro oluşturup seçimlerde iyi bir sonuç almak istiyoruz. Bu hedefimize ulaşmak için titizlikle çalışmalarımızı yürütüyoruz" dedi.


7 Haziran 2015 tarihinde yapılan genel seçimlerin ardından AK Parti Bağlar İlçe Başkanlığı’na seçilen Erkan Gezer, 1 Kasım 2015 ve 16 Nisan 2017 referandum seçimlerinde partisinin oylarını arttırarak yoluna devam etti. 7 Haziran 2015 seçimlerinde Bağlar ilçesinde kullanılan oyların yüzde 12’sini alan AK Parti, Erkan Gezer’in başkan olduktan sonra girdiği 1 Kasım seçimlerinde ise oy oranını yüzde 22’ye, 16 Nisan referandum seçimlerinde ise yüzde 28’e çıkardı.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

DİYARBAKIR HAVA DURUMU
33
°
C
Parçalı Bulutlu
 • Çarşamba
  Parçalı Bulutlu
  33°C
 • Perşembe
  Sıcak
  35°C
 • Cuma
  Sıcak
  35°C
 • Cumartesi
  Sıcak
  36°C
Reklamı Geç