İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Başkan Atilla: “En büyük sevdamız Diyarbakır'a hizmet etmektir”

Diyarbakır’ın Yenişehir ilçesinde akşam saatlerinde vatandaşlar ve esnaflarla buluşan Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, "En büyük sevdamız Diyarbakır’a hizmet etmektir" dedi.

Diyarbakır'ın Yenişehir ilçesinde akşam saatlerinde vatandaşlar ve esnaflarla buluşan Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, "En büyük sevdamız Diyarbakır'a hizmet etmektir" dedi.


Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Yenişehir ilçesi Gevran Caddesi'nde vatandaşları dinledi, esnafa hayırlı işler diledi. Başkan Atilla, Cadde üzerinde gördüğü vatandaşlarla selamlaştı, halkın Büyükşehir Belediyesi'nin hizmetlerinden memnuniyetini sordu. Esnafları da ziyaret eden Başkan Atilla, bir çay ocağında vatandaşlarla sohbet etti.


“Kalplere, gönüllere girmeye geldik”


Halkın her kesimine önem verdiklerini vurgulayan Başkan Atilla, şöyle konuştu:


“Yaradılanı yaradandan ötürü seviyoruz. Kalplere, gönüllere girmeye geldik. En büyük sevdamız Diyarbakır'a hizmet etmektir. Bunun için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Ulaşımdan alt yapıya şehrimizin tüm sorunlarını çözüyoruz. Halkımızla beraber şehrimizi yönetiyoruz, hemşehrilerimizin mutluluğu için ekiplerimiz sahada çalışıyor” dedi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.