Başkan Atilla, vatandaşlarla buluştu

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, şehir içi ulaşımda sorunlara çözüm bulmak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Başkan Atilla, vatandaşlarla buluştu

29 Eylül 2017 17:47

Bu kapsamda Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Yenişehir ilçesinden Bağlar ilçesine otobüsle seyahat edip vatandaşların beklentilerini sordu.


Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, toplu taşımada kaliteyi arttırmak için çalışmalarına devam ediyor. Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, vatandaşların Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nden beklentileri sormak için Yenişehir ilçesinde belediye otobüsüne bindi. Vatandaşlarla görüş alışverişinde bulunan Başkan Atilla, Büyükşehir Belediyesi’nin yürüttüğü çalışmaları anlattı, önerileri dinledi. Vatandaşlar, Diyarbakır’da belediye otobüsünde ilk defa bir Belediye Başkanı ile karşılaştıklarını belirterek, hizmetler nedeniyle Başkan Atilla’ya teşekkür etti. Bağlar ilçesinde durakta inen Başkan Atilla, burada da vatandaşlarla bir süre görüştü.


Belediye otobüs şoförlerine zamanında duraklara gitme ve yolculara kibar davranılması konusunda uyarıda bulunan Başkan Atilla, vatandaşların bu konudaki her türlü şikayetinin titizlikle değerlendirdikten sonra çözüme kavuşturduklarını dile getirdi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

DİYARBAKIR HAVA DURUMU
13
°
C
Yağmurlu
 • Çarşamba
  Yağmurlu
  13°C
 • Perşembe
  Yağmurlu
  15°C
 • Cuma
  Çok Bulutlu
  15°C
 • Cumartesi
  Hafif Yağmurlu
  13°C
Reklamı Geç