İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Başkan Karamehmetoğlu vatandaşlarla bir araya geldi

Diyarbakır’ın Çermik İlçe Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, vatandaşlarla bir araya gelerek, sorun ve taleplerini dinledi.

Diyarbakır'ın Çermik İlçe Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, vatandaşlarla bir araya gelerek, sorun ve taleplerini dinledi.


Çermik İlçe Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, Kale Mahallesi'ndeki vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Karamehmetoğlu, mahalle buluşmaları ile birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhunun yaşandığını anlattı. Karamehmetoğlu, “Hasbihal buluşmalarımız kapsamında her hafta farklı bir mahallede hemşehrilerimizle birlikte oluyoruz. Yaptığımız hizmetlerimizi hemşehrilerimize aktarmak, mahallelerimizin eksiklerinin yerinde tespit edilmesine ve sorunların çözümüne büyük katkı sağlıyor. Çermik Belediyesi olarak her kesimden ve her yaştan insanın görüş ve önerilerine önem veriyoruz” dedi.


Her gün ayrı bir mahalleyi ziyaret ederek, mahalle sakinleri ile bir araya geldiklerini dile getiren Karamehmetoğlu, “Göreve geldiğimiz günden beri merkez ve kırsal mahallelerimizde yaptığımız çalışmaları sizlerle birlikte gözden geçirmek ve eksikliklerimizi, sizlerden gelen talepler doğrultusunda değerlendirmek için birlikte oluyoruz. Mahalle ziyaretlerimizde mahalle için yaptığımız hizmetleri ve yatırımları değerlendiriyor, eksikleri varsa giderilmesi noktasında çalışmalarımızı başlatıyoruz. Hükümetimiz, Büyükşehir Belediyemiz ve ilçe belediyesi olarak ilçemizin uzun yıllarda erişebileceği hizmetleri görev süremiz içerisinde ilçemize kazandırdık. Bu hizmetleri kazandırırken hep istişare ettik etmeye de devam edeceğiz" diye konuştu.


Çermik Belediyesi olarak çalışmalarına hız verdiklerini kaydeden Karamehmetoğlu, şunları söyledi:


“Çalışanlarımız, mahalle muhtarlarımız ve en önemlisi hemşehrilerimizle güzel bir sinerji yakaladık. Hemşehrilerimizin fikirleriyle bize yol göstermelerini önemsedik. Farklı programlarla hemşehrilerimizin hep yanında ve içinde olduk, onlarda sağ olsun bizi kendilerinden biri gibi görerek bizlerin yanında oldu. Samimiyet, içtenlik ve güler yüzle karşıladılar ve ev sahipliği yaptılar. Kırsal ve merkez mahallelerimizde hizmet için neler yapabiliriz düşüncesiyle hizmet ve çalışma planlarımızı yapıyoruz. Her mahalle için öncelikli ihtiyaç olan hizmeti tespit ediyoruz ve ona göre yol haritamızı çiziyoruz.”

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.