İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Başkan Karamehmetoğlu'ndan esnaf ziyareti

Diyarbakır’ın Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, ilçe merkezinde bulunan esnafı ziyaret ederek sorunları dinledi.

Diyarbakır'ın Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, ilçe merkezinde bulunan esnafı ziyaret ederek sorunları dinledi.


Çermik İlçe Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, ilçe merkezinde bulunan semt pazarında vatandaş ve esnafla bir araya gelerek sorunlarını dinledi. Belediye olarak halkla iç içe olmak istediklerini ve her fırsatta bunu gerçekleştirmeye çalıştıklarını belirten Karamehmetoğlu, “Özellikle pazartesi ve cuma günlerimizi esnaf ziyaretlerine ayırıyoruz. Esnafımızı ziyaret ederken, onların da görüşlerini alıp, fikir alışverişinde bulunuyoruz ve ilçeye yapacağımız hizmetleri şekillendiriyoruz” dedi.“Çermik'i daha ileri nasıl taşırız düşüncesindeyiz”


Çermik'i daha ileri nasıl taşırız düşüncesi içerisinde olduklarını ifade eden Karamehmetoğlu, “Halkıyla, milletiyle beraber olmak, fikir birliği yapmak biz temsilciler için her zaman yapılması gereken bir faaliyet. Çermik halkı bizim başımızın tacıdır. Bu koltuklar hizmet için vardır. Biz Çermik halkının hizmetkarıyız. Esnafımızla, halkımızla, muhtarlarımızla bir ve beraberiz. Kapımız sürekli açık. Hiç kimseyi boş çevirmiyoruz. İmkanlarımız dahilinde ne varsa yapmaya çalışıyoruz. Bu kapıya geleni geri çevirmemek için uğraşıyoruz. Bu makamlar gelip geçicidir. Bu makamlar millete hizmet etme yeridir. Çözümsüzlük asla kabul etmiyoruz. Projelerimizle şehrimizi güzelleştirmek için çalışmalarımız devam ediyor. Çermik'te AK Parti belediyeciliğinin nasıl olduğunu insanlarımıza yansıtacağız” diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.