İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

GGC'den İHA'ya ödül

Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti (GGC) tarafından bu yıl 32’ncisini düzenlenen ’Yılın Başarılı Gazetecileri’ yarışması jüriden gelen oylar ile sonuçlanırken, İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabirleri Mehmet Pişkin ve Emrah Kızıl tarafından hazırlanan ’Sur’un sokaklarından şampiyonluğa’ isimli haber tv haber dalında birinciliğe layık görüldü.

Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti (GGC) tarafından bu yıl 32'ncisini düzenlenen 'Yılın Başarılı Gazetecileri' yarışması jüriden gelen oylar ile sonuçlanırken, İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabirleri Mehmet Pişkin ve Emrah Kızıl tarafından hazırlanan 'Sur'un sokaklarından şampiyonluğa' isimli haber tv haber dalında birinciliğe layık görüldü.


GGC tarafından her yıl düzenlenen yarışmanın jüri üyeliklerini gazetecilerden oluşan Halit Tunç, Doğan Satmış, Bülent Aydemir, İsmail Saymaz, Murat Utku, Hüseyin Yılmaz, Abdulkadir Konuksever, Şefik Dinç, Yılmaz Akıncı, Burhan Özbilici, Mehmet Mücahit Ceylan, Kemal Avcı, Mahmut Bozarslan, Hatice Kamer, Faraç Çobanoğlu ve Kadir Oğul yaptı. Jüri üyeleri tarafından değerlendirmeye alınan eserler, yazılı haber dalı, tv haber dalı, görüntü dalı, fotoğraf dalı, röportaj dalı, sayfa tasarımı, Kürtçe haber, Kürtçe haber programı, radyo haber dalı, jüri özel ödülü ve teşvik ödülü şeklinde değerlendirildi. Yapılan değerlendirmede İHA muhabirleri Mehmet Pişkin ve Emrah Kızıl tarafından 'Sur'un sokaklarından şampiyonluğa' isimli haber tv haber dalında birinciliğe layık görüldü.

BUGÜN NELER OLDU?

Gazete 1. Sayfalar

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.