Grup liderleri inisiyatif projesi öncesi toplandı

Makedonya’da gerçekleştirilecek olan ve Türkiye’den de dezavantajlı 6 gencin katılacağı İnisiyatif Gelişimi projesi öncesi grup liderleri, Ohrid kentinde bir araya geldi.

Grup liderleri inisiyatif projesi öncesi toplandı

07 Eylül 2017 11:14


Merkezi Diyarbakır’da bulunan Gençlik ve Değişim Derneği, Makedonya’da gerçekleştirilecek olan İnisiyatif Gelişimi projesine katılmak üzere Türkiye’den 6 genci Ohrid kentine gönderecek. Proje öncesi Estonya, Makedonya, İtalya, İngiltere ve Türkiye’deki grup liderleri Ohrid’de bir araya gelerek projenin detayları hakkında konuşup görev paylaşımlarında bulundu.


Türkiye’den katılacak gruba liderlik edecek olan Gençlik ve Değişim Derneği Başkanı Umut Suvari, Ohrid’te ön hazırlık toplantısı yaptıklarını söyledi. Suvari, “Ohrid’de gerçekleştirilen toplantıya öncelikle grup liderleri katıldı. Burada projenin detayları hakkında bilgi alışverişinde bulunup görev paylaşımı yaptık. Türkiye’deki dezavantajlı gençlerin Avrupa’ya gitme hayallerini gerçeğe dönüştürmeye devam edeceğiz” dedi.


Estonya, Makedonya, İtalya, İngiltere ve Türkiye’den 30 genç 25 eylül-3 ekim tarihleri arasında Makedonya’nın Ohrid kentinde İnisiyatif Gelişimi projesine katılacak.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

DİYARBAKIR HAVA DURUMU
36
°
C
Sıcak
 • Cumartesi
  Sıcak
  36°C
 • Pazar
  Sıcak
  38°C
 • Pazartesi
  Sıcak
  38°C
 • Salı
  Sıcak
  39°C
Reklamı Geç