İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Kulp'ta asfalt çalışması başladı

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Kulp’a bağlı köylerin 58 kilometrelik yollarının asfaltlanması için çalışmalara başladı.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Kulp'a bağlı köylerin 58 kilometrelik yollarının asfaltlanması için çalışmalara başladı.


Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi tarafında Kulp ilçesine bağlı Argün-Baloğlu-Aygün grup yolu, Başbuğ-Kayahan grup yolu ile İnkaya ve Ayhan köylerine ait yolların asfaltlanma işini ihale edilerek çalışmalara başladı. Belediye, 29 Mayıs 2017'de 12 milyon 528 bin 340 TL'ye ihale edilen 58 kilometre asfalt çalışmalarını başlatılarak kış mevsimine girmeden tamamlanıp, vatandaşların hizmetine sunulacağı bildirildi.


Kulp Belediye Başkanı Fatih Dülgeroğlu, ulaşımın en önemli hizmet çalışmaları arasında yer aldığını belirterek, “Grup ve köy yolları Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi hizmetleri arasında yer almaktadır. Büyükşehir Belediyemiz ilçemizin sorun ve hassasiyetini göz önünde bulundurarak bütün imkanlarını seferber edip çalışmalara başladı. Bu çalışmalarından dolayı Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Cumali Attila'ya çok teşekkür ediyoruz” dedi.

BUGÜN NELER OLDU?

Gazete 1. Sayfalar

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.