BRİÇÇİLER EREОLİ`DEN KUPAYLA DÖNDÜ

Kdz Ereğli Briç ve İhtisas Spor Kulübü Derneği`nin organize ettiği turnuvaya katılan Akçakoca Briç Kulübü Üyeleri başarılı sonuçlar elde ettiler.Kdz…


12 Temmuz 2012 12:49

Kdz Ereğli Briç ve İhtisas Spor Kulübü Derneği`nin organize ettiği turnuvaya katılan Akçakoca Briç Kulübü Üyeleri başarılı sonuçlar elde ettiler.
Kdz Ereğli 19. Ulusal Sevgi, Barış, Dostluk Festivali etkinlikleri çerçevesinde yer alan ve Briç İhtisas Spor Kulübü`nün organize ettiği turnuvaya altı takımla katılan Akçakoca, bir 1.`lik bir de 3.`lük kazanma başarısını gösterdi. Zonguldak,Bartın, Düzce, Devrek, Karasu, Kilimli, Alaplı ve Akçakoca` dan gelen 84 briçcinin katıldığı turnuva sonucunda kategorilerinde ilk üçe girenlere düzenlenen törenle ödül verildi.
Kupa töreninde bir konuşma yapan Ereğli Belediye Meclis Üyesi Nejat Bakan, yoğun festival programı nedeniyle Başkan Posbıyık`ın tunuvaya katılamadığını belirterek, ``Kendisinin iyi dileklerini getirdim. Bu tür zekaya dayalı etkinliklerin gelişmesine destek verceğiz. Bölgemizde benzeri organizasyonların yapılmasını teşvik edeceğiz" dedi.
Akçakoca ekibinden ve artık ulusal boyuta ulaşan Akçakoca Palamut Briç Turnuvası`nın oluşumunda büyük katkısı olan Hasan Aşık ise, "Bizim için Ekim`de ülke çapında gerçekleşecek 6. Akçakoca Palamut Turnuvası için iyi bir hazırlık oldu. Katılımcı arkadaşlarımızın derece yapmasına sevindik" dedi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

DÜZCE HAVA DURUMU
34
°
C
Parçalı Bulutlu
 • Cuma
  Parçalı Bulutlu
  34°C
 • Cumartesi
  Parçalı Bulutlu
  32°C
 • Pazar
  Az Bulutlu
  32°C
 • Pazartesi
  Az Bulutlu
  32°C
Reklamı Geç