Düzcespor web sitesi yayında

Türkiye Spor Toto 3. Lig. 2. Gurupta mücadele edecek olan Düzcespor’un resmi internet sitesini hayata geçirdi. Serbay Interactive sponsorluğunda…

Düzcespor web sitesi yayında

30 Ağustos 2016 12:47

Türkiye Spor Toto 3. Lig. 2. Gurupta mücadele edecek olan Düzcespor’un resmi internet sitesini hayata geçirdi. Serbay Interactive sponsorluğunda hazırlanan Düzcespor resmi internet sitesinde takımla ilgili hür türlü bilgiyi yer alıyor.
Düzcespor yönetimi tarafından Düzcespor internet sitesine takımla ilgili her türlü bilgi günlük olarak aktarılıyor. Düzcespor’a gönül veren taraftarlar takımla ilgili merak ettiği bilgilere ulaşabiliyor.
Düzcespor internet sitesinin daha da zengin içeriğe sahip olacağını söyleyen Düzcespor basın sözcüsü Tamer Met “Düzcespor’un uzun yıllardır resmi bir internet sitesi yoktu. Taraftarlarımızın kendi imkanları ile yaptığı sitelerde her türlü bilgiyi bulmak mümkün değildi. Düzcespor yönetimi olarak www.duzcespor.org.tr adı altında resmi site oluşturduk. Sitemiz alt yapı ve tasarım çalışmaları Serbay Interactive reklam ajansı tarafından hazırlandı. Takımla ilgili günlük bilgileri anında siteye koyuyor ve paylaşıyoruz. Şimdi Düzcespor tarihi başta olmak üzere farklı köşeleri sitemize koyacağız. Bu konuda çalışmalarımız sürüyor. Elinde geçmiş dönemlere ait Düzcespor ile ilgili fotoğraf ve bölgesi bulunan taraftarlarımıza kapımız açık “ dedi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

DÜZCE HAVA DURUMU
21
°
C
Sağnak Yağışlı
 • Pazartesi
  Sağnak Yağışlı
  21°C
 • Salı
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  20°C
 • Çarşamba
  Parçalı Bulutlu
  20°C
 • Perşembe
  Hafis Sağnak Yağışlı
  20°C
Reklamı Geç