İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Öğrenciler için ücretsiz kurs

Düzce Üniversitesi öğrencilerinin ilgi alanlarına göre boş zamanlarını değerlendirmek ve yeni ilgi alanları kazandırmak amacı ile Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı’nda sertifikalı/sertifikasız kurslar gerçekleştirilecek.

Düzce Üniversitesi öğrencilerinin ilgi alanlarına göre boş zamanlarını değerlendirmek ve yeni ilgi alanları kazandırmak amacı ile Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı'nda sertifikalı/sertifikasız kurslar gerçekleştirilecek.


Bu kapsamda Düzce Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı'nca ücretsiz kursların açılmasına yönelik yapılan anket sonuçları değerlendirildi ve öğrencilerin talepleri doğrultusunda, “Yüzme, İlk Yardım, Keman, İngilizce, Arapça, İşaret Dili, Diksiyon ve Beden Dili” olmak üzere toplamda 8 kursun açılması kararlaştırıldı.


Öğrencilerin kişisel gelişimine yön verecek olan Düzce Üniversitesi kursları için başvurular, 7-13 Kasım 2017 tarihleri arasında alınacak. 13 Kasım 2017 Pazartesi günü saat 17:00'da sona ereceği kurs başvuruları, https://sks.duzce.edu.tr/Sayfa/8681/ucretsiz-kurs-basvurulari internet adresinden gerçekleştirilmekte olup açılan kurslar, 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı sonuna kadar devam edecek.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.