Feyzullah Aktan’a ‘Örnek Kıdemli Vatandaş’ ödülü

TEMA Vakfı Edirne İl Temsilcisi Şirin Çoğal, Keşanlı gazeteci Feyzullah Aktan’a ‘Örnek Kıdemli Vatandaş’ ödülü verildiğini söyledi.

Feyzullah Aktan’a ‘Örnek Kıdemli Vatandaş’ ödülü

03 Ekim 2017 10:36


Türkiye’nin yaşlılık konusunda ortak sesi olmak amacıyla kurulan Yaşlılık Platformu ve Yaşlılık Konseyi Derneği (TÜRYAK) bu yılın Örnek Kıdemli Vatandaşlarını Dünya Yaşlılar Günü kapsamında İstanbul’da bir araya getirdi. Saygı duruşu ve istiklal marşıyla başlayan törende derneğin kurucusu Mete Bora da unutulmadı.Trakya’yı Aktan temsil etti


TEMA Vakfı Edirne İl Temsilcisi Şirin Çoğal, “Trakya’yı Örnek Kıdemli Vatandaş’ olarak Keşanlı kıdemli gazeteci Feyzullah Aktan’ın temsil ettiği törende; yurt içinden ve yurt dışından 37 Örnek Kıdemli Vatandaşlarımıza ödülleri takdim edildi. Yaşlılık Konseyi Derneği (TÜRYAK) tarafından, yurtdışındaki kıdemli vatandaşlarımızın da katılımlarıyla 28-29-30 Eylül 2017 tarihleri arasında İstanbul’da bir oteldedüzenlenen “TÜRYAK 2017 Örnek Kıdemli Vatandaş Ödül Töreni” etkinliği kapsamında, dünyanın dört bir yanından Örnek Kıdemli Vatandaşlar bir araya gelerek birbirleriyle tanışma fırsatı bulmuşlardır. Edirneli gazeteci Feyzullah Aktan’a ‘Örnek Kıdemli Vatandaş’ ödülü verildi" dedi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

EDİRNE HAVA DURUMU
18
°
C
Parçalı Bulutlu
 • Çarşamba
  Parçalı Bulutlu
  18°C
 • Perşembe
  Sağnak Yağışlı
  12°C
 • Cuma
  Sağnak Yağışlı
  12°C
 • Cumartesi
  Sağnak Yağışlı
  10°C
EN ÇOK OKUNAN HABERLER
  Reklamı Geç