Elazığ’da tütünle mücadele toplantıları

Elazığ’da tütünle mücadele toplantıları

19 Ekim 2016 10:18

Elazığ’da tütünle mücadele kapsamında Halk sağlığı müdürlüğü tarafından işletme sahipleri ile toplantı yapıldı.
Elazığ Halk Sağlığı Müdürlüğü, dumansız hava sahası çalışmaları kapsamında kentteki işletmelerle tütünle mücadele sonbahar toplantıları yapmaya başladı. Elazığ Halk Sağlığı Müdürlüğü Tütün ve Diğer Bağımlılık Yapıcı Maddelerle Mücadele Birimi tarafından yapılan toplantılar kapsamında işletme sahiplerine bilgiler aktarılırken, uyarıcı, sigara içilmez logosu işlenmiş saat, kalem, not defteri, el broşürü verildi.
Halk Sağlığı Müdürü İbrahim Halil Akkuş, yapılan toplantılarla ilgili bilgi verdi. Tütünle mücadelenin kesintisiz devam ettiğini aktaran Akkuş,“Soğuk havaların kapımıza dayandığı şu günlerde işletme sahipleriyle artık gelenek haline gelen tütünle mücadele sonbahar toplantılarını gerçekleştirmeye başladık. İlk toplantı şehrin merkezine yakın işletme sahipleriyle yapıldı. Karşılıklı fikir alış verişi bulunan işletme sahipleriyle yapılan bu toplantı da tütün ve tütün ürünleriyle mücadele kararlılığımız vurgulanmış ve bu kapsamda yararlı bir toplantı olmuştur” dedi.
Gelecek nesillere daha yaşanılır ve daha sağlıklı bir yaşam alanı bırakmanın herkesi görevi olduğunu aktaran Akkuş, “Yarınlarımızın inşasında dumansız hava sahasının gerekliliği artık tüm dünyada kabul görmüş bir çalışmadır. Bu konuda ülkemizde ve ilimizde yapılan çalışmalardan dolayı dünyanın gözü üzerimizde. Gelecek nesillere daha sağlıklı, daha yaşanılabilir bir yaşam alanı bırakmak için, dumansız yaşam alanını daha da genişletmek toplumdaki tüm bireylerin birlikte çaba harcanması ile gerçekleştirilebilecek bir kültür döngüsü ile hayat bulacaktır. Tütün ve tütün ürünleriyle mücadelemizde başarının sırrı herkesin az çok demeden yapacağı katkıda olduğu unutulmamalıdır” diye konuştu.YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

ELAZIĞ HAVA DURUMU
25
°
C
Az Bulutlu
 • Pazar
  Az Bulutlu
  25°C
 • Pazartesi
  Parçalı Bulutlu
  21°C
 • Salı
  Parçalı Bulutlu
  21°C
 • Çarşamba
  Parçalı Bulutlu
  17°C
Paykasa
Paykasa satın alma ve paykasa bozdurma işlemleri için en uygun paykasa fiyatlar
Vivi rent a car
vivi.com.tr
Rent a car firmalarının arabalarını %15 indirimli kiralayın. Kampanyalı fiyatlar için vivi'ye göz atın.
Paykasa Satışı
Kurumsal firma güvencesi altında paykasa kart satın alın.
Telefon destek hattı:
0533 145 96 92
Gümüş
Altın Kolye, Gümüş Kolye
Gümüş Alyans Çeşitleri ile Gumusdunyasi.com Türkiye’nin Online Alışveriş Firmasıdır.

Elektronik Sigara Modelleri
İndirimli Elektronik Sigara
www.elektroniksigara.ist

Mavi Kadın
Kadınların merak ettiği ve
ilgi duyduğu tüm konular
www.mavikadin.com