Amatör spor haftası teşekkürü

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda Amatör Spor Haftası Kutlamalarının başarılı geçtiğine işaret eden Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl…

Amatör spor haftası teşekkürü

19 Ekim 2016 13:52

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda Amatör Spor Haftası Kutlamalarının başarılı geçtiğine işaret eden Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, törene katılan protokole teşekkür ederek, “Erzurum’un spordaki çıtası her zaman yüksektir. Bu çıtayı zirvede tutmaya devam edeceğiz” dedi.
Erzurum’da 15 Ekim 2016 tarihinde gerçekleştirilen Amatör Spor Haftası törenlerinin yankıları sürüyor. Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda Genlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü ile ASKF’nin ortaklaşa düzenlediği Amatör Spor Haftası’nı başarılı bir şekilde yapmanın gururunu yaşadıklarını söyledi.
Taşkesenligil, Erzurum olarak, 13-19 Ekim 2016 tarihlerinde Amatör Spor Haftası etkinliklerini en güzel şekilde gerçekleştirdiklerini ve spor karşılaşmalarının yanında kalabalık katılımla ödül töreni yaptıklarını vurguladı.
ERZURUM’UN SPORDA HEDEFİ HEP ÜST SIRALARDIR
Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, Dadaşlar Diyarı’nın spordaki hedefinin hep üst sıralar olduğunu kaydederek, çıtayı hep yüksek tutan illerden biri olmanın yarışını verdiklerini ifade etti.
Taşkesenligi, “Amatör spor haftası etkinlikleri kapsamında ödül törenine katılan protokolün yanı sıra sporcu ailelerine ve spor severlere teşekkür ediyorum. AK Parti Erzurum Milletvekilimiz Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, Vali Yardımcımız Hatice Bayar Özdemir ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekilimiz Mevlüt Doğan’ın da onurlandırdığı törenlerimizde gerçekten güzel etkinlikler yaparak, amatör spor haftasının ruhuna layık kutlamalar gerçekleştirdik. ASKF’nin gönderdiği plaketleri hedefine ulaştırmanın gururunu ve mutluluğunu yaşadık” diye konuştu.
EYOF, EN GÜZEL ŞEKİLDE YAPILACAK
Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, Erzurum’un spor organizasyonu düzenlemekte bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hiçbir sıkıntısının olmayacağını belirterek, EYOF’un tüm komitelerinin şu anda iş başında olduğunu ve görevini en iyi şekilde yapmaya çalıştığını söyledi.
Taşkesenligil, “Erzurum olarak tüm kurum ve kuruluşların STK’ların dayanışması ile EYOF’u da başarılı bir şekilde yaparak, Erzurum’a gelen konukların ilimizden ve ülkemizden mutlu dönmeleri için elimizden gelen tüm gayretleri sarf edeceğiz” diye konuştu,
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

ERZURUM HAVA DURUMU
8
°
C
Karla Karışık Yağmurlu
 • Pazartesi
  Karla Karışık Yağmurlu
  8°C
 • Salı
  Karla Karışık Yağmurlu
  10°C
 • Çarşamba
  Parçalı Bulutlu
  10°C
 • Perşembe
  Parçalı Bulutlu
  10°C
ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ
 • 27 CEMÂZİL-ÂHIR 1438
 • 26 Mart 2017
 • Pazar
 • İmsak :04:21
 • Güneş :06:01
 • Öğle :12:32
 • İkindi :16:02
 • Akşam :18:40
 • Yatsı :20:10
Paykasa-bozdurma
Paykasa bozdurma işlemleriniz için ve paykasa kart işlemleri için en uygun paykasa fiyatları BETAKART Ön Ödemeli Kart Sistemlerinde
Gümüş
Altın Kolye, Gümüş Kolye
Gümüş Alyans Çeşitleri ile Gumusdunyasi.com Türkiye’nin Online Alışveriş Firmasıdır.
Paykasa Satışı
Kurumsal firma güvencesi altında paykasa kart satın alın.
Telefon destek hattı:
0533 145 96 92
Kadın.com
Moda, burç ve kadına dair
tüm güzellikler için
kadin.com
bebek isimleri
erkek isimleri, kız isimleri
anlamlarını bulabileceğiniz www.isimportal.com'dan binlerce isim seçeneğine göz atınız.