Başkan Korkut’un Özel Uygulama Merkezi öğrencileri ile Engelliler günü hatırası

3 Aralık Dünya Engelliler Günü için Mecidiye İlkokulu ile Erzurum Özel Eğitim Uygulama Merkezi ortak bir program hazırladılar. Yakutiye Belediyesi ise…

Başkan Korkut’un Özel Uygulama Merkezi öğrencileri ile Engelliler günü hatırası

01 Aralık 2016 14:24

3 Aralık Dünya Engelliler Günü için Mecidiye İlkokulu ile Erzurum Özel Eğitim Uygulama Merkezi ortak bir program hazırladılar. Yakutiye Belediyesi ise etkinliğe katkı yapacak. Program için, hediye edilecek özel baskılı tişörtler için Belediye Başkanı Ali Korkut ile öğrenciler kamera karşısına geçip resim çekildiler. Ali Korkut, özel baskılı tişörtlerle etkinlikte sürpriz yapacağını belirterek "Onları mutlu etmek, günlerine renk katmak istedik. İşin ucundan tutmak istedik" dedi.
Erzurum Merkez Yakutiye İlçesi Mecidiye İlkokulu, ile Erzurum Özel Eğitim Uygulama Merkezi 3 Aralık Dünya Engelliler günü için etkinlik planladılar. Etkinliğe Yakutiye Belediyesi ise katkı yapma kararı aldı. Hazırlanan program, 3 Aralık’ta icra edilecek. Engelleri kaldırmak için her hareketin içerisinde yer alan, katkı sunan Yakutiye Belediyesi’nin duyarlı başkanı Ali Korkut, bu etkinlik içinde eksik kalmadı. Başkan Ali Korkut, Mecidiye İlkokulunun kaynaştırma öğrencileri ile Erzurum Özel Eğitim Uygulama Merkezi’nin öğrencilerini alıp kamera karşısına geçti. Çekilen fotoğrafların baskılı tişörtler için olduğunu belirten Ali Korkut, "Şimdi çocuklarımız resim için buradalar. Birlikte Ali amcalarıyla resim çekiliyorlar. Biz bu resimleri tişört baskısında kullanacağız. Tişörtleri 3 Aralık’ta kendilerine hediye edeceğim, yani onlara sürpriz yapacağım" şeklinde konuştu.
Mecidiye İlköğretim Okulu Müdürü Uğur Bingöl ile Erzurum Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdürü Kasım Karaca, Yakutiye Belediye Başkanının engellerin kaldırılması için her hareketin içerisinde yer almasının mutluluk verici olduğunu söylediler. Uğur Bingöl ve Kasım Karaca, "Yakutiye Belediyesinin duyarlı başkanı Ali Korkut beyi, her engelli etkinliğinde görüyoruz. Yerel yöneticilerin engelli insanlara karşı çaba harcaması taktire şayandır. Başkanımız, ortak düzenlediğimiz etkinliğe bende varım dedi. Çocukları mutlu etti" ifadelerini kullandılar.
Ali Korkut, çekilen resimlerin baskısının yapılacağı tişörtler ile her çocuğa eşofman takımı hediye edeceğini belirtti.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

ERZURUM HAVA DURUMU
8
°
C
Parçalı Bulutlu
 • Pazar
  Parçalı Bulutlu
  8°C
 • Pazartesi
  Karla Karışık Yağmurlu
  6°C
 • Salı
  Karla Karışık Yağmurlu
  6°C
 • Çarşamba
  Parçalı Bulutlu
  9°C
ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ
 • 26 CEMÂZİL-ÂHIR 1438
 • 25 Mart 2017
 • Cumartesi
 • İmsak :04:23
 • Güneş :06:03
 • Öğle :12:32
 • İkindi :16:02
 • Akşam :18:39
 • Yatsı :20:09
Paykasa-bozdurma
Paykasa bozdurma işlemleriniz için ve paykasa kart işlemleri için en uygun paykasa fiyatları BETAKART Ön Ödemeli Kart Sistemlerinde
Gümüş
Altın Kolye, Gümüş Kolye
Gümüş Alyans Çeşitleri ile Gumusdunyasi.com Türkiye’nin Online Alışveriş Firmasıdır.
Paykasa Satışı
Kurumsal firma güvencesi altında paykasa kart satın alın.
Telefon destek hattı:
0533 145 96 92
Kadın.com
Moda, burç ve kadına dair
tüm güzellikler için
kadin.com
bebek isimleri
erkek isimleri, kız isimleri
anlamlarını bulabileceğiniz www.isimportal.com'dan binlerce isim seçeneğine göz atınız.