Emniyet Personeli, Emekli Olan Müdürünü Uğurladı

Oltu İlçe Emniyet Müdürü Cengiz Kuruçay’ın emekli olmasının ardından, ilçede görev yapan emniyet mensupları bir veda yemeği tertip etti.

Emniyet Personeli, Emekli Olan Müdürünü Uğurladı

06 Ekim 2017 12:10


Oltu’da yeni açılan Üs’tad Cağ Kebap Evi’nde düzenlenen yemeğe Emniyet Müdür Vekili İsa Kuzey başta olmak üzere teşkilat mensubu polisler katıldı.


Yemek programında bir konuşma yapan Müdür Vekili İsa Kuzey, “Müdürümüz ilçemizden ayrılıyor ancak gönlümüzdeki yeri her zaman bakidir. Şahsım adına şunu söylemeliyim ki; müdürümüzden insanlık namına, meslek ve idarecilik namına, diklenmeden dik durma namına çok şey gördük ve öğrendik. Bu bizim için bir şanstı. Gönül isterdi ki, bu şark görevini birlikte tamamlayıp, birlikte gitmek ancak müdürümüz aramızdan erken ayrılıyor. Bu da içimizdeki bir burukluk olarak kalacak. Görev yaptığımız sürece müdürümüzün arkamızda duruşunu, idarede gönlümüzü ve şevkimizi kırmadan bize şevk verişini hepimiz gördük. Biliyoruz ki, müdürümüzün telefonu 7/24 açıktır. Sevinçlerimizde veya sıkıntılarımızda, sivil hayatında da kendisine ulaşabileceğimizi biliyoruz. Müdürümüz de bilsinler ki, buradaki bütün personelimiz, aynı görevdeymiş gibi müdürümüzün telefonunu her zaman bekleriz. Emeklilik hayatının müdürümüze hayırlı olmasını diliyorum” dedi.


İlçe Emniyet Müdürü Cengiz Kuruçay ise, “Bu akşam güzel hediyeler aldım ancak benim için en büyük hediye, giderken, sizin gönlünüzde böyle bir buluşmaya layık olmaktır. Bu yüzden başta İsa Komserimiz olmak üzere hepinize teşekkür ederim. 2 yıldır Oltu’dayız ve birlikte çalıştık. Ben hepinizden razı oldum, Allah da sizden razı olsun. Vedalaşmak adına bir şeyler söylemek istemiyorum, insan dostlarıyla vedalaşmaz. Sizler benim her zaman arkadaşım, dostum kalacaksınız. Size yardımcı olabileceğim bir konu olursa muhakkak arayın, elimden gelen her şeyi yapmaya çalışacağımı bilin” diyerek teşkilat mensuplarından helallik istedi.


Öte yandan Emniyet Müdür Vekili İsa Kuzey, emekli olan Emniyet Müdürü Cengiz Kuruçay’a plaket takdim ederken, bir de tespih hediye etti.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

ERZURUM HAVA DURUMU
2
°
C
Çok Bulutlu
 • Çarşamba
  Çok Bulutlu
  2°C
 • Perşembe
  Çok Bulutlu
  5°C
 • Cuma
  Parçalı Bulutlu
  5°C
 • Cumartesi
  Parçalı Bulutlu
  6°C
Reklamı Geç