Engelli Öğretmenlere müjdeli haber Ilıcalı’dan geldi

Engelli Öğretmenlere müjdeli haber Ilıcalı’dan geldi

01 Aralık 2016 12:48

Ak Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, bu kez de atanamayan engelli öğretmenlerin duygularına tercüman oldu.
Geçtiğimiz haftalarda Ilıcalı’nın meclisteki odasına giden engelli öğretmenler, atamalarının yapılması için Milletvekili Ilıcalı’dan talepte bulunmuştu. Engelli öğretmenlerin bu talebini Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’a ileten Ilıcalı, duruma gösterdiği hassasiyetten dolayı Bakan Yılmaz’a teşekkür etti.
Geçtiğimiz haftalarda bir grup engelli öğretmen Ak Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı’yı Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki odasında ziyaret ederek, atamalarının yapılması için Ilıcalı’dan talepte bulunmuştu. Engelli Öğretmenlerin bu talepleri üzerine harekete geçen Ilıcalı, durumu Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’a iletti. Bakan Yılmaz’ın duruma büyük bir hassasiyet gösterdiğini belirten Ilıcalı "Bakanımız konuyu hemen ilgili bürokratlarla görüştü ve o anda bana 2017 yılı Şubat ayı içerisinde atama olacağının müjdesini verdi." dedi. Bu müjdeli haberin ardından, Milli Eğitim Bakanlığı’nın yasası görüşülürken Bakan Yılmaz’a teşekkür etmek için Mecliste söz alan Milletvekili Ilıcalı "Değerli Bakanım öncelikle, bundan önce yaptığımız bir görüşmede atanamayan engelli öğretmenler için vermiş olduğunuz müjdeyi bu öğretmenlerimiz ile paylaştım. Bu müjdeli haber bin 500 öğretmen adayını çok sevindirdi. Atanamayan öğretmenlerin atamasında gösterdiğiniz hassasiyet için sizlere çok teşekkür ediyorum." diye belirtti. Atanamayan engelli öğretmenlerin TBMM’de ki sesi olan Milletvekili Ilıcalı, engelli öğretmenlerin atamalarının şimdiden hayırlı olması temennisinde bulundu.YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

ERZURUM HAVA DURUMU
0
°
C
Kar Yağışlı
 • Cumartesi
  Kar Yağışlı
  0°C
 • Pazar
  Kar Yağışlı
  1°C
 • Pazartesi
  Kar Yağışlı
  1°C
 • Salı
  Çok Bulutlu
  -5°C
Paykasa
Paykasa satın alma ve paykasa bozdurma işlemleri için en uygun paykasa fiyatlar
Paykasa Satışı
Kurumsal firma güvencesi altında paykasa kart satın alın.
Telefon destek hattı:
0533 145 96 92
Gümüş
Altın Kolye, Gümüş Kolye
Gümüş Alyans Çeşitleri ile Gumusdunyasi.com Türkiye’nin Online Alışveriş Firmasıdır.

Elektronik Sigara Modelleri
İndirimli Elektronik Sigara
www.elektroniksigara.ist

Moda, burç ve kadına dair
tüm güzellikler için
kadin.com
Gatete Tirajları
Günlük ve gerçek
Gazete Tirajlarına
ulaşmanın yolu!
www.gazetetirajlari.com
Reklamı Geç