Genç CHP’lilerden Çat Belediyesi’ne ziyaret

CHP Erzurum Gençlik Kolları İl Başkanı Efkan Burma, CHP Gençlikten Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Hilal Çokoy ve CHP Gençlik Kolları İl Yönetimi, Çat…

Genç CHP’lilerden Çat Belediyesi’ne ziyaret

19 Ekim 2016 17:20

CHP Erzurum Gençlik Kolları İl Başkanı Efkan Burma, CHP Gençlikten Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Hilal Çokoy ve CHP Gençlik Kolları İl Yönetimi, Çat Belediyesi Başkanı Arif Hikmet Kılıç’ı ziyaret etti.
Kendisini ziyaret eden gençlerle yakından ilgilenen Başkan Kılıç, gençlerin geleceğin teminatı olduğunu belirtti. Çat Belediyesi’ni ziyaret eden Erzurum Gençlik Kolları Başkanını ve beraberindeki heyeti kabul eden Başkan Kılıç, gençlerin Erzurum’da daha da aktif olabileceğini kaydederek, gençlerin girişimci ruhlu olması gerektiğini ifade etti.
Erzurum’un ve Çat ilçesinin daha iyi yerlere gelmesi için gençlere ihtiyaç olduğunu ifade eden Kılıç, “Geleceğimizin teminatı olan gençler, bizleri yenidünya düzeninde hak ettiğimiz yere getirecek niteliktedirler. Beni ziyaret ederek, onurlandıran bu gençlerin, ileride Türkiye’de ve Dünya’da önemli işlerin altına imza atacağına inanıyorum. Gençlerimizin artık kabuklarını atması gerekiyor. Kabuğunu atan gençler ise bizi ileriye götürecek nesildir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Gençliği Hitabesinde de dediği gibi; Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!” diye konuştu.
ÖRNEK TEŞKİL EDEN İLÇE
CHP Erzurum Gençlik Kolları İl Başkanı Efkan Burma, CHP Gençlikten Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Hilal Çokoy ve CHP Gençlik Kolları İl Yönetimi, Çat Belediyesi’nin çalışmalarını yerinde inceleme fırsatı bulurken, Çat Belediyesi’nin sosyal tesis, mesire alanı, Çat Belediyesi Kadın Dinlenme Evi gibi başarılı projelerini ziyaret ettiler. Ziyaretlerden sonra Çat Belediyesi’nin çalışmalarını değerlendiren CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Efkan Burma, Başkan Kılıç’ın çok başarılı işler yaptığını ve yapılan çalışmalara hayran kaldıklarını ifade etti. Çat Belediyesi’nin tüm Türkiye’de örnek teşkil eden bir ilçe belediyesi olduğunu kaydeden Burma, “Gençlik Kolları olarak her zaman Başkanımızın yanındayız ve yapılacak yeni çalışmaları heyecanla bekliyoruz.” dedi.
“BAŞKANIMIZLA GURUR DUYUYORUZ”
Gençlikten Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Hilal Çokoy, Çat ilçesinin çok değiştiğini belirterek, “Başkanımızla gurur duyuyoruz. Ziyaretimiz çok olumlu geçti. Yapılan çalışmaları da inceleme fırsatı bulduk. Gerçekten çok iyi çalışmalara imza atılmış. Herkesin Çat’a gelip, hem yapılan çalışmaları hem de ilçenin güzelliklerini görmelerini tavsiye ediyorum. Gençler olarak her zaman Başkanımızın yanındayız.” diye konuştu.
Başkan Arif Hikmet Kılıç, kendisini ziyaret eden gençlerle, programların sonunda hatıra fotoğrafı da çekmeyi ihmal etmedi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

ERZURUM HAVA DURUMU
8
°
C
Karla Karışık Yağmurlu
 • Pazartesi
  Karla Karışık Yağmurlu
  8°C
 • Salı
  Karla Karışık Yağmurlu
  10°C
 • Çarşamba
  Parçalı Bulutlu
  10°C
 • Perşembe
  Parçalı Bulutlu
  10°C
ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ
 • 27 CEMÂZİL-ÂHIR 1438
 • 26 Mart 2017
 • Pazar
 • İmsak :04:21
 • Güneş :06:01
 • Öğle :12:32
 • İkindi :16:02
 • Akşam :18:40
 • Yatsı :20:10
Paykasa-bozdurma
Paykasa bozdurma işlemleriniz için ve paykasa kart işlemleri için en uygun paykasa fiyatları BETAKART Ön Ödemeli Kart Sistemlerinde
Gümüş
Altın Kolye, Gümüş Kolye
Gümüş Alyans Çeşitleri ile Gumusdunyasi.com Türkiye’nin Online Alışveriş Firmasıdır.
Paykasa Satışı
Kurumsal firma güvencesi altında paykasa kart satın alın.
Telefon destek hattı:
0533 145 96 92
Kadın.com
Moda, burç ve kadına dair
tüm güzellikler için
kadin.com
bebek isimleri
erkek isimleri, kız isimleri
anlamlarını bulabileceğiniz www.isimportal.com'dan binlerce isim seçeneğine göz atınız.