Başbakan Yıldırım Eskişehir’den ayrıldı

’Alp Havacılık Helikopter İş Merkezi Tesisleri’ açılışının yanı sıra Eskişehir’de bir dizi ziyaretlerde bulunan Başbakan Binali Yıldırım, programını tamamlamasının ardından kentten ayrıldı.


03 Ekim 2017 17:37


Organize Sanayi Bölgesinde Türk Genel Maksat Helikopter Projesi (TGMHP) kapsamında Sikorsky helikopterleri için dişli ve dişli kutuları, döner komponentler, rotor asamblesi, uçuş kumanda sistemi ve iniş takımları üretecek olan ’Alp Havacılık Helikopter İş Merkezi Tesisleri’ açılışını yapan Başbakan Yıldırım, törenin ardından TUSAŞ Motor Sanayii AŞ (TEI)’yi ziyaret etti. Basına kapalı olarak düzenlenen ziyaretin ardından Başbakan Yıldırım, Eskişehirspor Tesislerine gelerek burada da kulüp hakkında bilgiler aldı. Başbakan Binali Yıldırım, kentteki programlarının sona ermesiyle Eskişehirspor Tesislerine inen helikopterle Eskişehir’den ayrıldı.


Öte yandan, Başbakan Binali Yıldırım’ın Eskişehirspor ziyaretine sadece Anadolu Ajansı (AA) muhabirleri alınırken diğer basın mensuplarının girişine izin verilmedi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

ESKİŞEHİR HAVA DURUMU
26
°
C
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
 • Pazartesi
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  26°C
 • Salı
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  31°C
 • Çarşamba
  Çok Bulutlu
  31°C
 • Perşembe
  Çok Bulutlu
  31°C
Reklamı Geç