Gaziantep’te hırsızlar duvarları delemeyince kaçtı

Gaziantep’te yan yana bulunan 3 ayrı iş yerini soymak isteyen hırsızlar, duvarları delemeyince bir dükkandan fotoğraf makinesini alarak kaçtı.

Gaziantep’te hırsızlar duvarları delemeyince kaçtı

02 Ekim 2017 13:51


Edinilen bilgiye göre, İslahiye ilçesi Hacı Ali Mahallesi’nde yan yana bulunan 3 ayrı iş yerini soymak isteyen hırsızlar, önce Suriyelilere ait bir bakkalın camını kırarak içeriye girdi. Bakkalda değerli eşya bulamayan hırsızlar, hemen yanındaki fotoğraf stüdyosuna geçmek için ellerindeki çekiç ve murç ile duvarı delmek istedi. Duvarı delemeyen hırsızlar bu kez fotoğraf dükkanının camını kırdı. İçeride bir adet fotoğraf makinesi bulan hırsızlar, bu kez ise fotoğraf stüdyosunun duvarında delik açarak yanında bulunan cep telefonu satışı yapılan iş yerine girmeye çalıştı. Duvarı delemeyen hırsızlar fotoğraf makinesini alarak kayıplara karıştı. Camı kırılan iş yeri sahiplerinin polise haber vermesi ile ortaya çıkan hırsızlık olayı ile ilgili polis geniş çaplı araştırma başlattı. Olay yerinde yapılan incelemenin ardından parmak izi alan polis ekipleri, acemi hırsızların kimliklerini belirlemeye çalışıyor.


Öte yandan fotoğraf stüdyosunda daha önce de hırsızlık olayının meydana geldiği ve önceki olayda bir adet kamera çalındığı öğrenildi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

GAZİANTEP HAVA DURUMU
38
°
C
Sıcak
 • Perşembe
  Sıcak
  38°C
 • Cuma
  Sıcak
  38°C
 • Cumartesi
  Sıcak
  38°C
 • Pazar
  Sıcak
  37°C
Reklamı Geç