Bayram Bektaş: “Lider takımdan alınan 1 puan iyi bir puandır”

Ümraniyespor Teknik Direktörü Bayram Bektaş, “Zor bir deplasmandan sonuçta lider takımdan alınan 1 puan iyi bir puandır.

Bayram Bektaş: “Lider takımdan alınan 1 puan iyi bir puandır”

01 Ekim 2017 16:31

Gönül isterdi ki 3 puanla dönelim” dedi.


TFF 1. Lig’in 7. haftasında Ümraniyespor, deplasmanda Giresunspor ile 1-1 berabere kaldı. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Bayram Bektaş, "Zor bir karşılaşma olacağını biliyorduk. Çünkü gerçekten kendi evinde baskılı, coşkulu, taraftarın da iyi desteğini alan bir Giresunspor vardı. Buraya gelmeden önce biz gerçekten rakibimizi iyi analize ettik. Gol yollarında yapmaya çalıştıklarını durdurduk. Maalesef çalıştığımız halde yapılan bir ortada arka direğe aşırılan topta bir gol gördük kalemizde. Sıkıntılı zemine rağmen biz istediğimiz bir türlü geçişleri yapamadık ama yine de denedik. Gol yedikten sonra yine golü aradık” ifadelerini kullandı."Gönül isterdi ki 3 puanla dönelim"


“Ben ortaya konulan futbola bakarım” diyen Bektaş, “Ben penaltı olmuş olmamış, sarı kart verebilirdi o hakemin kararı, ona girmeyeceğim. Ben sadece sahadaki yaptığımız mücadele anlamında ortaya ne koyduk, futbol anlamında ortaya ne koyduk, onu diyeceğim. Ben memnun oldum mücadeleden. Zor bir deplasmandan sonuçta lider takımdan 1 puan iyi bir puandır. Gönül isterdi ki 3 puanla dönelim. Futbolcularımı kutluyorum mücadeleden dolayı. Giresunspor’a da biz burada olduğumuz sürece gösterdikleri misafirperverlikten dolayı çok teşekkür ediyorum. Onlara da başarılar diliyorum” diye konuştu.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

Reklamı Geç