Görele’de İtfaiye Haftası etkinlikleri

Giresun’un Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, ‘İtfaiye Haftası’ olması dolayısıyla Belediye İtfaiye Teşkilatı’nı ziyaret etti.

Görele’de İtfaiye Haftası etkinlikleri

26 Eylül 2017 10:10


Belediye İtfaiye Müdürü Özkan Dural ve itfaiye çalışanlarıyla tek tek görüşen Belediye Başkanı Tolga Erener, itfaiye teşkilatının itfaiye haftasını kutladı. Meslekleri gereği karşılaştıkları birçok tehlikeye rağmen, kuruluş amacını karşılıksız yardım anlayışından alan itfaiye teşkilatına görevlerinde başarılar dileyen Belediye Başkanı Tolga Erener, “24 saat halkın emrinde olan İtfaiye çalışanlarımız büyük ve önemli bir görevi yerine getirmektedir. İtfaiye çalışanlarımız, insanımız ve tüm canlıları, başta yangın felaketi olmak üzere, deprem, sel gibi birçok doğal afete karşı koruyup onlara siper olmaktadır. Her türlü felaket ve acil durumlarda kendi hayatlarını tehlikeye atarak, zor şartlarda, mesai kavramı gözetmeksizin çalışan itfaiye personelimiz başta olmak üzere; görevlerini yürüten, bu zorlu mücadelelerinde büyük bir özveri örneği göstererek cesaret ve onuruyla görevlerini yerine getiren itfaiye teşkilatımızın haftalarını kutluyorum” dedi.


Belediye İtfaiye Müdürü Özkan Dural, Belediye Başkanı Tolga Erener’e ziyaretten ve desteklerinden dolayı teşekkür ederek, “Görele Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü olarak halkımızın canı, malı için doğacak olan her türlü yangın, doğal afet, kazalar karşısında her zaman hazır olarak hizmette olup, gece gündüz hizmet etmeye çalışmaktayız” diye konuştu.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

GİRESUN HAVA DURUMU
28
°
C
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
 • Perşembe
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  28°C
 • Cuma
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  29°C
 • Cumartesi
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  29°C
 • Pazar
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  29°C
Reklamı Geç