Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Meclis

Seçim sonuçlarını görmek için tıklayın.

Adrenalin dolu Red Bull Sea To Sky’a 1 ay kaldı

Antalya Kemer’de düzenlenecek Red Bull Sea To Sky 28 Eylül’de başlayacak. Kemer’in dünyaca ünlü plajından, 2365 metre yüksekliğindeki Olimpos Dağı’na kadar uzanan Red Bull Sea To Sky'a birçok ünlü pilot katılacak.

Adrenalin dolu Red Bull Sea To Skya 1 ay kaldı

30 Ağustos 2017 15:54

Motosiklet dünyasının dayanıklılık, cesaret ve sabır gerektiren kategorisi olan hard enduronun nabzı, bu sene de Kemer’de Red Bull Sea To Sky'da atacak. Sadece rakipleriyle değil, çamur, toprak, ve daha birçok faktörle mücadele eden korkusuz pilotları ağırlayacak Red Bull Sea To Sky, 28 Eylül’de Kemer’de başlayacak ve bu yıl da üç farklı parkurda yapılacak.

Organizasyona tanınırlığı kıtalara yayılmış isimler de katılacak. Manuel Lettenbichler, Lars Enöckl, Wade Young ve Andreas Lettenbichler birinci olmak için çabalayacak profesyonel sürücüler olacak. Kemer yarışı aynı zamanda dünyanın en eğlenceli ekstrem enduro yarışı olarak anılıyor.

Geçtiğimiz sene yine Kemer’de yapılan Red Bull Sea To Sky’da birinci Lars Enöckl olmuştu. Finiş çizgisine ilk ulaşan Enöckl’ın ardından ikinci sırada Alman Andreas Lettenbichler yer almış, podyumun son sırasına ise Güney Afrikalı Scott Bouverie çıkmıştı. 

 

YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

Şehir Seç
 • İstanbul

  İstanbul 31°C

 • Ankara

  Ankara 29°C

 • İzmir

  İzmir 33°C

 • Bursa

  Bursa 30°C

 • Trabzon

  Trabzon 28°C

TÜMÜ
Reklamı Geç