Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Meclis

Seçim sonuçlarını dakika dakika buradan takip edebilirsiniz.

Avrupa’nın geleceğine İzmir Ekonomi ev sahipliği yapacak

Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde endüstri mühendisliği ve işletme eğitimi alan 300’ü aşkın öğrenci, İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde (İEÜ) mesleklerinin geleceğini tartışacak.

Avrupanın geleceğine İzmir Ekonomi ev sahipliği yapacak

13 Ekim 2017 11:07

Avrupa’nın en büyük öğrenci toplulukları arasında yer alan Avrupa Endüstri Mühendisleri ve İşletme Öğrencileri Topluluğu (ESTIEM) üyeleri, İEÜ’lü öğrencilerin girişimleriyle genel kurullarını da İzmir’de gerçekleştirecek.

İEÜ Endüstri Sitemleri Topluluğu ESTIEM Komitesi tarafından yapılacak organizasyonda, Almanya, İsveç, Finlandiya, İtalya, Avusturya, İsviçre, Rusya gibi farklı ülke 31 ülkeden öğrenciler, Türkiye’yi ve Türk kültürünü yakından tanıyacak. İEÜ Endüstri Sistemleri Topluluğu Başkanı Yücel Önal, geçen yıl Novi Sad’da yapılan toplantının ardından genel kurula ev sahipliği yapmak amacıyla aday olduklarını ve kazandıklarını belirtti. ESTIEM’in 55. Genel Kuruluna ev sahipliği yapacaklarını kaydeden Önal, “Akademik ve sosyal açıdan kendini geliştirmiş 300 öğrencinin katılacağı etkinliğimiz, Avrupa’nın en iyi okullarında okuyan 60 bin endüstri mühendisliği ve işletme öğrencisine ulaşabilen bir öğrenci ağı tarafından takip edilecek. 82 üniversiteden katılımcılarla genel kurulun yanı sıra Avrupa ve dünyada endüstri mühendisliğinin geleceği, proje ve zaman yönetimi, öncü şirketlerin pazarlama stratejileri, analitik düşünmenin iş hayatındaki yeri gibi konuları tartışacağız. Toplantıların ardından kentimizi ve ülkemizi konuklarımıza tanıtacağız” dedi. Etkinliğin 13-19 Kasım tarihleri arasında İzmir Ekonomi Üniversitesinde yapılacağını ifade eden Önal, Türkiye’yi temsil etmekten de gurur duyduklarını söyledi. 

 

YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

Şehir Seç
 • İstanbul

  İstanbul 29°C

 • Ankara

  Ankara 31°C

 • İzmir

  İzmir 31°C

 • Bursa

  Bursa 31°C

 • Trabzon

  Trabzon 29°C

TÜMÜ
Reklamı Geç