Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Meclis

Seçim sonuçlarını görmek için tıklayın.

Bakan Eroğlu, 2018 Dünya Motokros Şampiyonası tanıtım toplantısına katıldı

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar’da gerçekleştirilen 2018 Dünya Motokros Şampiyonası tanıtım toplantısını katılıp ardından vatandaşlara aşure ikramında bulundu.

Bakan Eroğlu, 2018 Dünya Motokros Şampiyonası tanıtım toplantısına katıldı

06 Ekim 2017 14:13

Bakan Eroğlu, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği memleketi Afyonkarahisar’da 2018 Dünya Motokros Şampiyonası tanıtım toplantısına katıldı. Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz ve Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ile birlikte motokros pistinde gerçekleştirilen toplantıda motor sporcuları Bakan Eroğlu için mini bir gösteri de sergiledi. Toplantıda ayrıca geçirdiği kaza sonrası hastanedeki tedavisi süren Milli Yarışçı Kenan Sofuoğlu’nun Bakan Eroğlu’na selamları da iletildi. Bakan Eroğlu, gösteriyi izledikten sonra alandan ayrıldı.

Bakan Eroğlu, daha sonra Cuma namazını kılmak için Mevlevi (Türbe) Cami’ne geldi. Namaz sonrası Bakan Eroğlu, Afyonkarahisar Belediyesi ve iş adamlarının desteği ile 40 hafız eşliğinde, 40 hatimle pişirilen “Şifalı Aşure"den vatandaşlara dağıttı. Aşure dağıtımı esnasında izdiham yaşandı. 

Ahmet Bilal Hamzaçebi
 

 

YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

Şehir Seç
 • İstanbul

  İstanbul 31°C

 • Ankara

  Ankara 30°C

 • İzmir

  İzmir 34°C

 • Bursa

  Bursa 31°C

 • Trabzon

  Trabzon 26°C

TÜMÜ
Reklamı Geç