Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Meclis

Seçim sonuçlarını görmek için tıklayın.

Bartın’da demokrasi kuşağı projesi başladı

Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı ile Avrupa Konseyi iş birliğinde yürütülen Demokrasi Kuşağı Projesi'nin Bartın Yerel Çalıştayı, Atatürk İlkokulu Konferans Salonu’nda başladı.

Bartında demokrasi kuşağı projesi başladı

22 Ocak 2014 09:00

Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı ile Avrupa Konseyi iş birliğinde yürütülen Demokrasi Kuşağı Projesi´nin Bartın Yerel Çalıştayı, Atatürk İlkokulu Konferans Salonu’nda başladı. MEB personelinin ve ilgili grupların DVE (Demokratik Vatandaşlık Eğitimi) İHE (İnsan Hakları Eğitimi) ile ilgili temel becerilerinin ve bilgi birikiminin farkındalık artırma faaliyetleri ve eğitimler yoluyla artırılması, demokratik okul kültürünün geliştirilmesi ve demokratik okul yeterlilik çerçevesinin hazırlanması amacıyla oluşturulan DVE/İHE’ye Batın’da görev yapan tüm felsefe ve tarih öğretmenleri katılıyor.

İnsanların kendi hak, sorumluluk ve görevleri konusunda nasıl bilgi alabileceklerini gösteren ve çevrelerinde olup bitenleri etkileyebileceklerini ve bir fark yaratabileceklerini fark etmelerini sağlamayı amaçlayan projede eğitimciler için düzenlenen çalıştayın 23 Ocak Perşembe günü tamamlanacağı belirtildi.

ÖNDER FINDIK
BARTIN

 

YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

Şehir Seç
 • İstanbul

  İstanbul 31°C

 • Ankara

  Ankara 30°C

 • İzmir

  İzmir 34°C

 • Bursa

  Bursa 31°C

 • Trabzon

  Trabzon 26°C

TÜMÜ
Reklamı Geç