Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Meclis

Seçim sonuçlarını görmek için tıklayın.

Başkan Kılıç, Harmantepe Mahallesi'nde Yaşam Beceri Merkezi'nin açılışını yaptı

Harmantepe Mahallesi'nde yapımı tamamlanan Yaşam Beceri Atölyesi'nin açılışını Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, çocuklarla birlikte gerçekleştirdi.


03 Kasım 2017 09:17

Kağıthane Belediyesi, çocukların kendilerini geliştirmek için Yaşam Beceri Atölyelerini hizmete açıyor. Bilgisayar, müzik, akıl oyunları, mutfak gibi birçok dalda sınıfların bulunduğu yaşam beceri merkezlerinde çocuklar yeteneklerini geliştirme imkanı buluyor.

Harmantepe Mahallesi'nde yapımı tamamlanan Yaşam Beceri Atölyesi düzenlenen törenle hizmete açıldı. Törene katılan Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, yaptığı konuşmada çocukların sağlıklı gelişimine dikkat çekti. Çocuklarla birlikte açılış kurdelesini kesen Başkan Kılıç, daha sonra merkezi gezdi.
Yaşam Beceri Merkezleri ile ilgili bilgi veren Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, “Bugün Harmantepe Mahallesi'nde Yaşam Beceri Atölyemizi hizmete açıyoruz. 7 ayrı mahallemizde yaşam beceri atölyemiz var. 38 tane ayrı sınıfımız var. Her sınıfta farklı farklı konularda çocuklarımız kendilerini geliştiriyorlar. Buradaki yaşam beceri atölyemizde de bulunduğumuz sınıf robot oluşturma sınıfı. Bilgisayar, müzik, hayal dünyası sınıfı, değerlerimiz, akıl oyunları sınıfı gibi birçok alanda çocuklarımız kendilerini geliştirme imkanına sahip oluyorlar. 7 yaşından 18 yaşına kadar çocuklarımız yaşam beceri atölyelerini kullanabilmekteler"dedi.
Başkan Kılıç, "Gelirlerimizin dörtte birini bu alanlara ayırıyoruz. Hem çocuklar memnun, hem veliler çok memnun. Çocuklarımızın kendini geliştirdiğini gördükçe biz de çok mutlu oluyoruz"ifadelerini kullandı.
 

 

YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

Şehir Seç
 • İstanbul

  İstanbul 33°C

 • Ankara

  Ankara 34°C

 • İzmir

  İzmir 32°C

 • Bursa

  Bursa 33°C

 • Trabzon

  Trabzon 28°C

TÜMÜ
Reklamı Geç