Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Meclis

Seçim sonuçlarını görmek için tıklayın.

Doğukan Manço: 'Barış Manço nesilden nesile akmaya devam ediyor'

Usta sanatçısı Barış Manço, ölüm yıl dönümünde Beykoz'da düzenlenen gecede anıldı. Babasının şarkılarını remix yaparak çalan Doğukan Manço, "Barış Manço nesilden nesile akmaya devam ediyor" dedi.


09 Şubat 2018 09:05

Usta sanatçı Barış Manço, vefatının 19'uncu yılında Beykoz Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte şarkılarıyla anıldı. Gecede sahneye çıkan Doğukan Manço babasının şarkılarını remix yaparak çaldı.
Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi’nde gerçekleşen anma programında DJ’lik yapan Doğukan Manço, babasının dillerden düşmeyen şarkılarını çalarak Beykozlulara unutulmaz bir gece yaşattı.

Beykoz Belediyesi’ne teşekkür eden Doğukan Manço, babasının Türkiye'nin dört bir yanında anıldığını belirterek, "Açıkçası bu bizi ailecek gururlandırıyor. Daha evvel ki zamanlarda bu anma etkinlikleri için dernek olarak, aile olarak ekstra programlar yapardık. Aylar öncesinden çalışmaya başlardık. Fakat şuanda çok ciddi bir destek görmeye başladık. Herkes Barış Manço’yu kendi imkanları ile anmaya başlıyor. Bu benim için çok gurur verici bir olay. Yani Barış Manço nesilden nesile akmaya devam ediyor. Genç nesil biliyor. Geçen hafta vapur vardı. Vapur etkinliğine küçücük çocuklar, anneleriyle babalarıyla gelmiş. Barış Manço şarkıları söylüyordu. Geçen gün bir okuldaydım. Okulda da çocuklar ezbere bütün parçaları baştan sona söylemeye başladılar. Bugün Beykoz Belediyesi’ndeyiz. Beykoz’un buna sahip çıkması bizim için çok gurur verici. Beykoz Belediyesi’ne ve tüm katılımcılara çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Mustafa Biçer
 

 

YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

Şehir Seç
 • İstanbul

  İstanbul 33°C

 • Ankara

  Ankara 35°C

 • İzmir

  İzmir 32°C

 • Bursa

  Bursa 32°C

 • Trabzon

  Trabzon 28°C

TÜMÜ
Reklamı Geç