Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Meclis

Seçim sonuçlarını görmek için tıklayın.

Erkenci Kuş 4. son bölüm izle - Erkenci Kuş 5. yeni bölüm fragman yayınlanacak mı?

Erkenci Kuş bu akşamki son bölümde büyük sürprizler var. Birbirlerini artık iyiden iyiye kıskanmaya başlayan Sanem ve Can arasında olaylar nasıl gelişecek? Aylin ve Emre ikili arasında hangi yanlış anlaşılmalara neden olacak? Peki 5. yeni bölüm fragmanı dizinin bitiminde yayınlanacak mı? İşte Erkenci Kuş 4. son bölüm izleme linki ve diğer detaylar..

Erkenci Kuş 4. son bölüm izle - Erkenci Kuş 5. yeni bölüm fragman yayınlanacak mı?

18 Temmuz 2018 07:44

Erkenci Kuş ekranlara geldiği günden beri seyircinin ilgisini çekmeyi başardı. Salı günleri Star TV'de ekranlara gelen dizide başrolleri son dönemin gözde genç oyuncularından Demet Özdemir ve Can Yaman paylaşıyor. Peki bu hafta son bölümde neler olacak? Can'ı içten içe kıskanan ancak bunu kendine bile itiraf edemeyen Sanem ne yapacak? Can'a ters davranmaya başlayan Sanem'e Can nasıl tepki verecek?Emre'nin Sanem'e 'ajan sen olacaksın' demesi üzerine işler nasıl karışacak? Erkenci Kuş Erkenci Kuş 5. yeni bölüm fragmanının dizinin sonunda yayınlacak mı sorusunun yanıtı henüz net değil ancak yayınlandığı andan itibaren aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilir, diğer gelişmeleri haberimizden takip edebilirsiniz. 4. son bölümü izleyebileceğiniz diğer linki de aşağıda görebilirsiniz.

ERKENCİ KUŞ 4. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ERKENCİ KUŞ 5. YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

erkenci kuş yeni fragman, erkenci kuş, erkenci kuş yeni bölüm fragmanı, erkenci kuş yeni fragman izle, erkenci kuş son bölüm izle, erkenci kuş yeni bölüm fragmanı izle, erkenci kuş 4. son bölüm izle, erkenci kuş 5. yeni bölüm fragmanı izle

ERKENCİ KUŞ 4. SON BÖLÜM ÖZETİ

Erkenci Kuş 4. son bölümde, Sanem'i,n parmağında bir yüzük gören ajanstakiler 'Sanem evleniyor' diye herkese yayar. Peki Sanem'in parmağındaki yüzüğün sırrı ne? Diğer yandan, Sanem içten içe Can'ı kıskanmaktadır ancak bunu itiraf edemez. Çünkü henüz kendine bile itiraf edememiştir. Can'a nasıl etsin! Bu durumun üzerini örtmek kurtulmak için de Can'ı tersler. Can çok içerler. Karar verirler. Sanem, Can’ın özel hayatına karışmayacak. Can da Sanem’in! İşlerinin gerektirdiği dışında başka hiçbir sözcük geçmeyecek aralarında. Peki bu mümkün olabilecek mi?

Yeni bölümde diğer gelişecek olaylar ise şöyle.. Nihat, bakkalı Çakal İhsan’a devrederek aldığı paralarla, Toptancı Halil’e borcunu kapatmak ister. Sanem’in o borcu ödediğini öğrendiğinde şok geçirir. Önemli bir müşteri o hafta ajansı denetlemeye gelecektir. Aylin de Emre’nin yardımıyla denetimi baltalamanın ve markayı kapmanın derdine düşer. 

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Erkenci Kuş son bölümde heyecanlı sahneler yaşandı. Canların evindeki partide havuza düşen Sanem, kıyafetlerini kurutucudan alıp giyene kadar akla karayı seçer. Diğer yandan, ünlü manken Arzu Taş, büyük bir markanın yüzü olmuştur. Onunla çalışan ajans, kallavi bir müşteriye de kavuşacaktır. Arzu, Fikr-i Harika ile çalışmayı tercih eder ama Aylin’in tehditini elbette hesaba katmamıştır. Sanem, kendini hiç beklemediği bir görevin içinde bulur. Can'la yalnız kalan Sanem, kendini bile şaşırtacak şeyler yaşayacaktır. 

erkenci kuş yeni fragman, erkenci kuş, erkenci kuş yeni bölüm fragmanı, erkenci kuş yeni fragman izle, erkenci kuş son bölüm izle, erkenci kuş yeni bölüm fragmanı izle, erkenci kuş 4. son bölüm izle, erkenci kuş 5. yeni bölüm fragmanı izle

 

YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (1)

Şehir Seç
 • İstanbul

  İstanbul 31°C

 • Ankara

  Ankara 31°C

 • İzmir

  İzmir 35°C

 • Bursa

  Bursa 32°C

 • Trabzon

  Trabzon 29°C

TÜMÜ
Reklamı Geç