İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Erkenci Kuş 9. yeni bölüm fragmanı yayınlanacak mı? | Erkenci Kuş 8. son bölüm ve 9. yeni bölüm ön izlenme videosu izle

Erkenci Kuş 9. yeni bölüm fragmanı yayınlanacak mı? | Erkenci Kuş 8. son bölüm ve 9. yeni bölüm ön izlenme videosu izle
Erkenci Kuş 9. yeni bölüm fragmanı yayınlanacak mı? | Erkenci Kuş 8. son bölüm ve 9. yeni bölüm ön izlenme videosu izle

Erkenci Kuş 9. yeni bölüm fragmanı bugünkü son bölümünün ardından yayınlanacak mı? Yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Sevilen dizi Erkenci Kuş fanları bu sorunun yanıtını arıyor. Peki, erkenci Kuş 9. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? İşte, 9. bölüm ön izleme videosu ve 8. son bölüm izleme linkiyle diğer detaylar...

Salı günlerine damga vuran yeni dizi Erkenci Kuş dizisi yine sürprizlerle dolu... Başrollerini Demet Özdemir ve Can Yaman'ın paylaştığı Erkenci Kuş yeni sezona deavem eden diziler arasına girecek gibi görünüyor. Yeni bölümde, Sanem işten istifa etti Can'a ise işe gitmiyor. İstemeden büyük bir oyunun parçası olan ve yalan söylemek zorunda kalan Sanem, Can'dan ayrı kalabilecek mi? Peki, Sanem'e resti çeken Can ne yapacak? Mahalle cephesinde ise hareketli sahnelerin yaşanacağı Erkenci Kuş 8. son bölüm yine izleyicisini ekran başına kilitleyecek. Dizinin 9. yeni bölüm fragmanı dizinin bitiminde yayınlanır mı henüz belli değil ancak aşağıda yer alan linkten izleyebilir son gelişmeleri haberimizden takip edebilirsiniz. İşte, Erkenci Kuş 8. son bölüm ve 9. yeni bölüm fragmanı izleyebileceğiniz linkler ve yeni bölüm özeti..

ERKENCİ KUŞ 9. YENİ BÖLÜM ÖN İZLEME VİDEOSU

 

ERKENCİ 8. SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ERKENCİ KUŞ 8. SON BÖLÜM ÖZETİ

Erkenci Kuş 8. son bölümde olaylar şöyle gelişecek; Sanem istemeden öyle bir oyunun parçası oldu ve o kadar çok yalan söyledi ki Can'a, hepsini unutup “Kal” diyemedi. Can da “yüzümü görmeyeceksin” dedi. Sanem, Can'ı görmeden nasıl yapacak? Emre, suçluluk duygusunu atlatamıyor hala. Ve sevdiği kadının bu kadar kötücül olabilmesini. Emre'nin desteğini kaybeden Aylin giderek artan ajans borçlarından çıkmanın bir yolunu arıyor, ve tabi ki planlarını ustaca yapmaya. 

erkenci kuş yeni fragman, erkenci kuş, erkenci kuş yeni bölüm fragmanı, erkenci kuş yeni fragman izle, erkenci kuş son bölüm izle, erkenci kuş yeni bölüm fragmanı izle, erkenci kuş 9. yeni bölüm fragmanı izle, erkenci kuş 8. son bölüm izlePes etmek Aylin'in doğasında yok! Mahallede de başka bir isyan var. Aysun'un oğlu Zebercet'in dükkanını ele geçirdiğini duyan ve “işkadını” olduğunu öğrenen Mevkıbe boş durur mu? O da bakkalı ele geçirecek ve Nihat'ı bakkaldan gönderecek. Zebercet ve Nihat patlamaya hazır bomba gibi boş boş dolaşıyorlar mahallede. İşler karışıyor. Olan bir şekilde yine Osman'a oluyor. Sanem istifa etti, Can işe gitmiyor. Kimse bilmiyor neler olduğunu Can'a. Ajansta büyük kriz var. Can olmadan kaos hakim ve Ceycey yine kontrolünü kaybediyor.

ERKENCİ KUŞ 9. YENİ BÖLÜM FRAGMANI NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Erkenci Kuş 9. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linkten izleyebilir, haberimizden gelişmeleri takip edebilir yeni bölüm fragman videosunu izleyebilirsiniz.

ERKENCİ KUŞ 9. YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Erkenci Kuş yeni bölümde olaylar hız kesmeden devam ediyor. Yeni bölümü merakla bekleyen dizi severle için işte Erkenci Kuş yeni bölümde nelr olacağı ile ilgili kısa bir özet... Sanem, Can'a kumpas kuranı buldu bulmasına ama aynı anda kendisinin de istemeden de olsa bu kumpasın bir parçası olduğunu öğrendi. Peki, şimdi bunu Can'a söyleyebilecek mi Sanem!

erkenci kuş yeni fragman, erkenci kuş, erkenci kuş yeni bölüm fragmanı, erkenci kuş yeni fragman izle, erkenci kuş son bölüm izle, erkenci kuş yeni bölüm fragmanı izle, erkenci kuş 9. yeni bölüm fragmanı izle, erkenci kuş 8. son bölüm izle

Bu sırada yakalanan adam, polise teslim edilirken Can'ın mesleki itibarını temizlediği basın toplantısında Emre ve Sanem'e bir sürprizi var... Üstüne bir de Can, Sanem'in kendisine aşık olduğunu duydu. Can, Sanem'in peşini bırakmayacak elbet, bakalım Sanem nereye kadar kaçabilecek! Bu sırada mahallede ise Aysun'un verdiği kiloların sırrı açığa çıkar. Ancak, Mevkıbe bu işe çok bozulur.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.