İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Euromaster City Antalya ve Konya'da açıldı

Euromaster City Antalya ve Konya'da açıldı
Euromaster City Antalya ve Konya'da açıldı

Michelin Grubu çatısı altında profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, ilk iki noktasını peşi sıra Antalya ve Konya'da akaryakıt istasyonlarında hizmete açtığını duyurdu.

Michelin Grubu çatısı altında profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, iki yeni servis noktası, Antalya ve Konya şehirlerindeki seçkin akaryakıt istasyonlarında hizmet vermeye başladığını duyurdu. Şirket, yenilikçi Euromaster City konseptiyle akaryakıt istasyonlarının içinde yer alan yeni servis noktalarıyla hizmet ağını genişleterek 2020 yılına kadar 50 adet hizmet noktası açmayı hedeflediğini belirtti. Bu sayede şirket müşterileri; trafik kaosu, ulaşım ve park alanı zorluğu yaşamadan kendilerine en yakın servis noktasında profesyonel lastik ve araç bakım hizmetlerinden yararlanabilecekler.

Yapılan açıklamada, Euromaster City konseptinin yatırımcılar ve franchise almak isteyenler için en önemli avantajının düşük bir maliyetle, lastik satışından sileceğe, ücretsiz check-up'tan periyodik bakıma kadar tüm lastik ve araç bakım servislerinin Euromaster çalışma metotlarına uygun şekilde sunulabildiği bir işyerine sahip olabilmesi.
 

BUGÜN NELER OLDU?

Gazete 1. Sayfalar

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.