Euromaster City Antalya ve Konya'da açıldı

Michelin Grubu çatısı altında profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, ilk iki noktasını peşi sıra Antalya ve Konya'da akaryakıt istasyonlarında hizmete açtığını duyurdu.

Euromaster City Antalya ve Konyada açıldı

06 Ekim 2017 11:29

Michelin Grubu çatısı altında profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, iki yeni servis noktası, Antalya ve Konya şehirlerindeki seçkin akaryakıt istasyonlarında hizmet vermeye başladığını duyurdu. Şirket, yenilikçi Euromaster City konseptiyle akaryakıt istasyonlarının içinde yer alan yeni servis noktalarıyla hizmet ağını genişleterek 2020 yılına kadar 50 adet hizmet noktası açmayı hedeflediğini belirtti. Bu sayede şirket müşterileri; trafik kaosu, ulaşım ve park alanı zorluğu yaşamadan kendilerine en yakın servis noktasında profesyonel lastik ve araç bakım hizmetlerinden yararlanabilecekler.

Yapılan açıklamada, Euromaster City konseptinin yatırımcılar ve franchise almak isteyenler için en önemli avantajının düşük bir maliyetle, lastik satışından sileceğe, ücretsiz check-up’tan periyodik bakıma kadar tüm lastik ve araç bakım servislerinin Euromaster çalışma metotlarına uygun şekilde sunulabildiği bir işyerine sahip olabilmesi.
 

Etiketler: Euromaster

 

YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

Şehir Seç
 • İstanbul

  İstanbul 29°C

 • Ankara

  Ankara 28°C

 • İzmir

  İzmir 32°C

 • Bursa

  Bursa 30°C

 • Trabzon

  Trabzon 27°C

TÜMÜ
Reklamı Geç