FETÖ’nün yurdu, kahramanların mekanı oluyor

Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, 15 Temmuz’dan sonra devlet tarafından el konulan FETÖ’ye ait bir kız yurdunun, valilik ve büyükşehir belediyesinin destekleri ile Özel Hareket Şube Müdürlüğüne tahsis edileceğini belirtti.

FETÖnün yurdu, kahramanların mekanı oluyor

22 Eylül 2016 15:03

15 Temmuz darbe girişiminin ardından ülke genelinde başlatılan Fetullahçı Terör Örgütü ile mücadele Erzurum'da tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda ‘yurt’ tabelası altında örgüte hizmet ettiği daha önce tespit edilen ve darbe girişiminin ardından el konulan yurt, Erzurum Özel Hareket Şube Müdürlüğünün yeni hizmet binası olacak.

Vali Azizoğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen de, binada yapılan tadilatları yerinde görmek için incelemede bulundular.

Binada yapılan incelemenin ardından konuşan Vali Azizoğlu, “Daha önceden FETÖ’nün yurdu olarak kullanılan bina devletimize geçti ve burası artık Özel Harekat Polislerimizin yerleşkesi olarak kullanılmaya başlandı. Polislerimiz de şu andan itibaren milletimize ve devletimize burada hizmet vermeye başladı” dedi.
Büyükşehir Belediye Başkanına da teşekkür eden Vali Azizoğlu, “ Bu binayı baştan aşağıya yeniden yapıyormuşçasına aldılar yapıyorlar. Büyük oranda da tamamlandı. Böylece bu güzel bina artık Fetullahçı Terör Örgütünün değil, devletine ve milletine hizmet eden polislerimizin mekanı olacak” diye konuştu.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen de, Binanın Polis Teşkilatına hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunarak “Asayişimiz sağlayan güvenliğimizi sağlayan polis teşkilatımızın böyle bir binaya kavuşması şehir için çok önemli başta Valimiz olmak üzere Emniyet Müdürümüze ve görevli arkadaşlara teşekkür ediyoruz. Elbette ki şehir de biz bir bütünüz devlet olarak el birliğiyle gönül birliğiyle hep beraber devletin işlerini aksatmadan yürütmeye gayret ediyoruz. Bundan sonra da öyle yapacağız hayırlı olsun” dedi. 

Etiketler: fetö, yurt


BAKMADAN GEÇME
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

Şehir Seç
 • İstanbul

  İstanbul 22°C

 • Ankara

  Ankara 20°C

 • İzmir

  İzmir 26°C

 • Bursa

  Bursa 23°C

 • Trabzon

  Trabzon 20°C

TÜMÜ
Paykasa
Paykasa satın alma ve paykasa bozdurma işlemleri için en uygun paykasa fiyatları
Vivi rent a car
vivi.com.tr
Rent a car firmalarının arabalarını %15 indirimli kiralayın. Kampanyalı fiyatlar için vivi'ye göz atın.
Paykasa Satışı
Kurumsal firma güvencesi altında paykasa kart satın alın.
Whatsapp İletişim:
0548 891 06 34

BT Magazin
Günlük Bilişim ve
Teknoloji Blogu
btmagazin.net
Gümüş
Altın Kolye, Gümüş Kolye
Gümüş Alyans Çeşitleri ile Gumusdunyasi.com Türkiye’nin Online Alışveriş Firmasıdır.

Mavi Kadın
Kadınların merak ettiği ve
ilgi duyduğu tüm konular
www.mavikadin.com