Fulden Uras, sağlık ve sanat için Medicana’ya konuk oldu

Yaşam dergisi tarafından her ay düzenlenen Yaşam Tadında Aylık Buluşmaların bu ay ki adresi Medicana International İstanbul Hastanesi oldu.

Fulden Uras, sağlık ve sanat için Medicanaya konuk oldu

29 Kasım 2016 11:10

22 Kasım tarihinde Medicana International İstanbul Hastanesinde düzenlenen Yaşam Tadında Aylık Buluşmalar, bu ay pop müziği sanatçısı ve kelebek çocukların ablası Fulden Uras’ı konuk etti. Programa Beylikdüzü Belediye Başkan Vekili Ömer Şatır, Beylikdüzü Kurucu Belediye Başkanı ve Arev Vakfı Başkanı Vehbi Orakçı, Beylikdüzü Belediye Meclis Üyeleri, Büyükçekmece Meclis Üyeleri, Fenerbahçe Bölge Şube Başkanı Alaattin Yavuz Güneş ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı. Programın moderatörlüğünü yürüten Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Muzaffer Sarıyar, sağlık ve sanat konusunda sorduğu sorular ve söyleşisiyle izleyiciler tarafından büyük ilgi gördü. Pop müziği sanatçısı Fulden Uras, kelebek çocukların (Epidermolysisbullosa) hastalığı hakkında ve zorlu hayatlarındaki yerini anlattı. Ayrıca Uras, ’reklam yapıyor’ diyenlere şu açıklamayı yaptı: "Reklam yapmıyorum demiyorum artık. Bu çocukları kullanıp reklam yapıyorum. Görüyorsunuz yaşadıkları zorlukları. Sizler de destek olun demeyi uygun görüyorum."

Sanat hayatını ve çocukluğunu anlatan Fulden Uras, çocukluk hayalinin ise doktorluk olduğunu söyledi. Uras, "Doktor olamadım ama şuan kelebek çocukları ameliyat ettiriyorum. Medikal destek için çalışıyorum. Doktor olamadım ama kıyısından köşesinden tattım bu duyguyu da" dedi.


YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

Şehir Seç
 • İstanbul

  İstanbul 15°C

 • Ankara

  Ankara 20°C

 • İzmir

  İzmir 22°C

 • Bursa

  Bursa 22°C

 • Trabzon

  Trabzon 12°C

TÜMÜ
Paykasa-bozdurma
Paykasa bozdurma işlemleriniz için ve paykasa kart işlemleri için en uygun paykasa fiyatları BETAKART Ön Ödemeli Kart Sistemlerinde
Gümüş
Altın Kolye, Gümüş Kolye
Gümüş Alyans Çeşitleri ile Gumusdunyasi.com Türkiye’nin Online Alışveriş Firmasıdır.
Paykasa Satışı
Kurumsal firma güvencesi altında paykasa kart satın alın.
Telefon destek hattı:
0533 145 96 92
Kadın.com
Moda, burç ve kadına dair
tüm güzellikler için
kadin.com
bebek isimleri
erkek isimleri, kız isimleri
anlamlarını bulabileceğiniz www.isimportal.com'dan binlerce isim seçeneğine göz atınız.