Gaziosmanpaşa'nın TEOG şampiyonlarına ödül

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, TEOG’un ikinci sınavında tüm sorulara doğru cevap vererekTürkiye birincisi olan Gaziosmanpaşalı öğrencilere bisiklet hediye etti.

Gaziosmanpaşanın TEOG şampiyonlarına ödül

31 Mayıs 2017 16:01

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş( TEOG) ikinci sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından dereceye giren öğrenciler belli oldu. Gaziosmanpaşa ilçesinde 60 öğrenci tüm sorulara doğru yanıt vererek büyük bir başarıya imza attı. Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, binlerce öğrencinin ter döktüğü sınavda Türkiye birinciliği elde eden Gaziosmanpaşalı öğrencileri ve ailelerini makamında ağırladı. Öğrencileri tebrik eden Başkan Usta, başarılı olan tüm öğrencilere altın, tablet ve bisiklet hediye etti.

Bir süre öğrencilerle makamında sohbet eden Başkan Usta, öğrencilere çok çalışmaları konusunda nasihatler vermeyi de ihmal etmedi. Gaziosmanpaşalı öğrencilerin başarısından duyduğu mutluluğu anlatan Başkan Hasan Tahsin Usta, “Aileleriniz ve öğretmenleriniz gece gündüz sizinle oldu. Belki onlar ders çalışmadı ama sizin çalışma heyecanınızı sizlerle birlikte yaşadılar. Biz Gaziosmanpaşa halkı olarak gösterdiğini başarıyla iftihar ediyoruz. Her geçen imtihan döneminde başarı derecelerinin artması başarıyı yakalayan öğrenci sayılarımızın artması bizleri ziyadesi ile memnun ediyor. Hepinizi tek tek tebrik ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

TEOG’un ikinci sınavında büyük başarı elde eden öğrenciler ise başarılarının sırrını çok çalışmak olarak açıkladılar. Özellikle dersleri iyi dinlediklerini belirten öğrenciler, "Biraz tekrar yaptıktan sonra başarı da geliyor" diye konuştu.
 

Mehmet Altunışık

Etiketler: gaziosmanpaşa, TEOG

 

YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

Şehir Seç
 • İstanbul

  İstanbul 27°C

 • Ankara

  Ankara 27°C

 • İzmir

  İzmir 29°C

 • Bursa

  Bursa 29°C

 • Trabzon

  Trabzon 20°C

TÜMÜ
Reklamı Geç