Hale Soygazi Kimdir? Hale Soygazinin mesleği nedir?

Yeşilçam'ın usta ismi Hale Soygazi hakkında Seda Sayan ve Uğur Aslan'ın sunduğu Artık Susma adlı programda çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Peki Hale Soygazi kimdir? Hale Soygazinin mesleği nedir? Tüm detaylar haberimizde...

Hale Soygazi Kimdir? Hale Soygazinin mesleği nedir?

04 Ekim 2017 17:01

Seda Sayan ile Uğur Arslan sunduğu Artık Susma programında ortaya bir iddia atıldı. Programa konuk olan şahıs, kendisinin bir günlükken evlatlık verildiğini ve annesinin Hale Soygazi olduğunu söyledi. Yeşilçam'ın usta sanatçısı Hale Soygazi, gündeme oturdu ve herkes tarafından araştırılmaya başlandı. 

Programa katılan Edremitli Murat Şar, bir günlükken evlatlık verildiğini, annesinin Türk sinemasının dev isimlerinden biri olduğunu, bu yıldız ismin ‘Türkiye Güzeli’ seçildiğini, fotomodellik ve oyunculuk yaptığını ileri sürdü. Doğumun ise Alibeyköy’de gerçekleştiğini iddia edildi. 

Hale Soygazi'den açıklama gecikmedi!

nstagram hesabından açıklama yapan usta sanatçı; “Yorumlarınızı kapatın diyen takipçilerimin tavsiyelerini dinliyorum ve en ufak bir ilgimin olmadığı bir konuyla ilgili hasta ruhlu insanların tacizine son veriyorum. Sevgiler” yazarak, sert şekilde tepki verdi.

 

YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

Şehir Seç
 • İstanbul

  İstanbul 30°C

 • Ankara

  Ankara 25°C

 • İzmir

  İzmir 29°C

 • Bursa

  Bursa 29°C

 • Trabzon

  Trabzon 26°C

TÜMÜ
Reklamı Geç