Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Meclis

Seçim sonuçlarını görmek için tıklayın.

Hosting sektörünün profesyonelleri İstanbul'da buluşuyor

Hosting sektöründe Türkiye’nin önemli markalarından Natro, sektörün profesyonellerinin konuşmacı olarak yer alacağı ve sektörün önemli temsilcilerinin katılacağı 'Hosting Meetup Etkinliği' düzenliyor.

Hosting sektörünün profesyonelleri İstanbulda buluşuyor

03 Ekim 2017 17:22

Hosting sektörünün profesyonellerinin konuşmacı olarak yer alacağı ve sektörün önemli temsilcilerinin katılacağı 'Hosting Meetup Etkinliği', 19 Ekim Perşembe günü başlıyor. Hosting sektöründe Türkiye’nin önemli markalarından Natro tarafından düzenlenen etkinlikte 'Cloud' konusu masaya yatırılacak ve; gelişen bulut teknolojilerinin geldiği son nokta ve hayatımıza kattığı yenilikler, bulut platformlarının kullanılabilirliği ve bulut mimarilerinin dizaynı, işletmelere değer katacak çeşitli bulut uygulamalarının verimli kullanımı gibi, önemli başlıklar etkinlikte konuşulacak.
Koç Üniversitesi Girişimcilik ve Araştırma Merkezi'nde düzenlenen 'Hosting Meetup | Cloud' etkinliğinde, Natro Senior Assoc. Man. Şenol Yelkenci ve MaestroPanel Tech Lead Oğuzhan Yılmaz, sektördeki tecrübelerini katılımcılarla paylaşacak. Herkese açık olarak düzenlenen 200 katılımcı ile sınırlı etkinliğe katılmak için kayıt olmak gerekiyor.

Etkinlik programı şöyle:
18.30-19.00: Kayıt ve Networking
19.00-19.50: Bulut Platformları ve Bulut Uygulamaları - Şenol Yelkenci - Natro -Senior Assoc. Man. Technology & Infrastructure
19.50-20.10: Etkinlik Arası
20.10-21.00: Hayatınızı Değiştirecek 10 Araç - Oğuzhan Yılmaz- MaestroPanel - Tech Lead
21.00-21.20: Ödüllü Yarışma 

 

YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

Şehir Seç
 • İstanbul

  İstanbul 31°C

 • Ankara

  Ankara 29°C

 • İzmir

  İzmir 33°C

 • Bursa

  Bursa 30°C

 • Trabzon

  Trabzon 26°C

TÜMÜ
Reklamı Geç