'Hyundai i10'a yenilik getirildi'

Hyundai Coşkun Oto Yönetim Kurulu başkanı Gönül Coşkun, Hyundai i10'nun, tasarımı, teknolojik ve güvenlik öğeleriyle yeni bir kimliğe bürüneceği açıkladı.

Hyundai i10a yenilik getirildi

23 Eylül 2016 15:46

Türkiye’de üretilen ve yine Türkiye’de A segmentinin lider modellerinden olan Hyundai i10, modern tasarımı, teknolojik ve güvenlik öğeleriyle yeni bir kimliğe bürünecek. Yeni i10'un, 2016 Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtıldıktan sonra Hyundai Coşkun Oto'da satışa sunulacağı açıklandı. Müşterilerine kusursuz hizmet verme amacıyla faaliyet gösteren Hyundai Coşkun Oto yeni modellerini tanıttı. Hyundai i10 modeli için mini tanıtım toplantıları yaptıklarını ifade eden Hyundai Coşkun Oto Yönetim Kurulu başkanı Gönül Coşkun “Bizim için önemli olan müşteri memnuniyetini sağlamak” dedi.

"Hyundai, A segmentindeki başarılı oyuncusu i10’u daha modern, daha şık ve daha estetik hale getirmekle beraber aynı zamanda teknolojik ve güvenlik özellikleriyle de iddiasını artırdı" diyen Coşkun, "Segmentinin lider modeli i10, yeni tip basamaklı ön ızgarası ve sportif hava girişleri olan ön tamponuyla dikkat çekiyor.Kendinden daha büyük otomobillere yakın geniş ve ferah iç mekanı, yüksek teknoloji ürünü sağlam gövdesi ve üst düzey donanım seviyesiyle satışa sunulacak olan araç, kullanıcılarıyla daha duygusal bir bağ oluşturmayı hedefliyor. Türkiye’de olduğu kadar Avrupa’da da segmentinin en iddialı modeli olan i10, markanın bölgedeki imajına da son derece önemli bir katkıda bulunuyor" dedi.

"Hyundai i10 fark oluşturacak"
Coşkun, i10'un, yeni basamaklı ön ızgarası dahil olmak üzere tasarım anlamında bir takım iyileştirmeler ile birlikte geleceğini belieterek "Kavisli ve aynı zamanda doğal akıcı çizgileriyle karakterize edilen Hyundai i10, segmentinde fark oluşturarak öne çıkıyor” ifadelerinde kullandı. 

Etiketler: Hyundai i10


BAKMADAN GEÇME
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

Şehir Seç
 • İstanbul

  İstanbul 24°C

 • Ankara

  Ankara 20°C

 • İzmir

  İzmir 26°C

 • Bursa

  Bursa 23°C

 • Trabzon

  Trabzon 20°C

TÜMÜ
Paykasa
Paykasa satın alma ve paykasa bozdurma işlemleri için en uygun paykasa fiyatları
Vivi rent a car
vivi.com.tr
Rent a car firmalarının arabalarını %15 indirimli kiralayın. Kampanyalı fiyatlar için vivi'ye göz atın.
Paykasa Satışı
Kurumsal firma güvencesi altında paykasa kart satın alın.
Whatsapp İletişim:
0548 891 06 34

BT Magazin
Günlük Bilişim ve
Teknoloji Blogu
btmagazin.net
Gümüş
Altın Kolye, Gümüş Kolye
Gümüş Alyans Çeşitleri ile Gumusdunyasi.com Türkiye’nin Online Alışveriş Firmasıdır.

Elektronik Sigara Modelleri
İndirimli Elektronik Sigara
www.elektroniksigara.ist

Mavi Kadın
Kadınların merak ettiği ve
ilgi duyduğu tüm konular
www.mavikadin.com